Auran Sağlığın Hakkında Ne Diyor?

İnsan aurası, insan vücudunu çevreleyen çok katmanlı bir enerji alanıdır. Her katman farklı renklerle temsil edilir. Ayrıca fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal sağlığın hakkında önemli bilgiler içerir. Bedenine yaptığın iyi ya da kötü ne olursa olsun, auranda tezahür edecektir.

Aurana dayanarak, sağlıklı veya hasta, mutlu veya kırık kalpli olup olmadığını anlayabilirsin. Auranın yaydığı enerji, genel durumunu temsil eder. Ruhsal durumun da auranın parıltısında görünür olacaktır.

İnsan Aurasının 3 Ana Katmanı

İnsan aurasının üç ana katmanı vardır. Bir psişik, vücudunu çevreleyen enerji alanına bakarak, pozitif veya negatif enerjilerle dolu olup olmadığını belirleyebilir.

1.Fiziksel Katman

Fiziksel katman, insan aurasının en içteki kısmıdır. Fiziksel bedenine çok yakındır ve sağlıklı olduğunda parlak görünür. Fiziksel bir rahatsızlığın varsa, bu katman soluklaşır.

2.Duygusal Katman

Duygusal katman, ruh halini ve duygularını oluşturur. Korku, öfke ve üzüntü gibi olumsuz duygular taşıdığın zaman, bu katmanda karanlık enerjiler akacaktır.

Acını gülümseyerek saklamaya çalışsan bile auran yalan söylemez. Duygusal katman, tam olarak içinde nasıl hissettiğini gösterecektir.

3.Ruhsal Katman

Manevi katman, erişilmesi en zor olan katmandır. Astral düzleme açılan kapın olarak hizmet eder. Daha yüksek varlıklarla bağlantın güçlüyse, bu katman parlak bir şekilde parlayacaktır. Ruhsal durumun, parıltısının yoğunluğuna göre analiz edilebilir.

Auranın Ne İfade Ettiğine Neden Dikkat Etmelisin?

Fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal durumun hakkında önemli bilgiler sağladığı için auranı sağlık göstergen olarak değerlendirebilirsin.

Auranın rengine ve ışıltısına dikkat etmelisin çünkü bu renkler genel sağlığınla doğrudan ilişkilidir. Auran sana yalan söylemez. Sağlık durumunun kesin bir değerlendirmesini verecektir.

İnsan Aurasının Önemi

İnsan aurası, kendine daha iyi bakmanı sağlar. Herhangi bir fiziksel hastalığın olmamasına rağmen muhtemelen kendini iyi hissetmiyorsundur. Bunun gibi olaylar, auranı sürekli kontrol etmenin çok önemli olduğunu anlamanı sağlayacaktır.

1.Auran ne zaman hasta olduğunu sana söyler

Yukarıda belirtildiği gibi, auran iyi bir sağlık göstergesidir. Sadece fiziksel hastalıkların belirtilerini göstermekle sınırlı değil, aynı zamanda duygusal, zihinsel ve ruhsal sağlığını da gösterir.

2.Auran Sana Genel Sağlığın Ve Tutumun Hakkında Bilgi Verir.

İnsan aurası ayrıca genel sağlık hakkında bilgi gösterir. Bir kişiye karşı uzun süredir nefret gibi olumsuz duygular taşıyıp taşımadığını anlayabilir.

3.Auran İpuçları, Uyarılar Ve Sinyaller Verir.

Auranın renklerini inceleyerek, vücudunun iyi bir koruyucusu olup olmadığını anlayacaksın. Vücudunun durumu hakkında ipuçları ve sinyaller göreceğin için yaşam tarzını kontrol etmen hatırlatılacaktır.

Hasta Olduğunda Aurana Ne Olur?

Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak hasta olduğunda, auran kararsız hale gelir. Negatif enerjileri temsil eden koyu renkler gösterecektir. Örneğin koyu kırmızı öfke, koyu yeşil kıskançlık, düşük benlik saygısı ve kırgınlık anlamına gelir. Mavi ve pembenin daha koyu renkleri, sırasıyla kendini ifade etme ve sahtekârlık korkusu anlamına gelir.

Sağlıklı Olduğunda Auran Nasıl Görünüyor?

Sağlıklı olduğunda pozitif enerjiler yayarsın. Auran parlayacak ve güzel renk tonları gösterecektir. Parlak kırmızı, turuncu, mavi ve yeşil, sağlık ve pozitifliği gösterir.

Sağlıklı Bir Aurayı Nasıl Koruyabilirsin?

Sağlıklı görünen bir aurayı korumak için hayatının her yönünü düşünmelisin.

1.Düşüncelerini Olumlu Tut

Hayata bakış açın ve tutumun, genel sağlığın üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Düşüncelerini olumlu tutarak, kalbinde ve zihninde olumsuzluklara yer kalmaz.

Bunu yaparak, kötü alışkanlıklara sahip olmak kadar ciddi olan stresten kaçınıyorsun. Olumlu olmayı öğrenirsen, auranın duygusal katmanı parlak bir şekilde büyüyecek, ayrıca ruh rehberleri ve diğer ruhsal yardımcılar için daha çekici hale geleceksin.

2.Auranı Düzenli Olarak Temizle

Dengesiz bir auraya neden olan birçok faktör vardır, bu nedenle auranın düzenli olarak temizlenmesi önemlidir. Temiz ve dengeli bir aura tutmak aslında o kadar da zor değil.

Su, çok etkili bir temizleme ve enerji iyileştirme aracıdır. Her sabah veya gece duş alarak auranı temizliyorsun. Uzun bir çalışma gününden sonra duş aldığında kendini yenilenmiş hissetmenin nedenlerinden biri de budur.

3.Güneşin Auranı Beslemesine İzin Ver

Bir süre güneş altında kalmak da auran için iyidir. Güneşin güçlü enerjisi negatif güçleri uzaklaştırır. Açık hava etkinlikleri de bedenin, zihnin ve ruhun için iyidir.

4.Kristallerle Çalış

Aurandaki negatif güçleri uzaklaştırabilecek birçok mücevher ve kristal var. Örneğin siyah turmalin seni korur ve olumsuz düşüncelerden kurtulmana yardımcı olur.

Turmalin ayrıca pozitif enerjileri çekebilir, ruh halini ve düşünceni iyileştirebilir. Turmalinden yapılmış bir bileklik takmak, stresi yönetmene ve sağlıklı bir aura sürdürmene de yardımcı olacaktır.

5.Tuzlu Su Banyosu

Tuzlu su banyosu yapmak veya denizde yüzmek auranı temizlemenin iyi bir yoludur. Ruh halini iyileştirmede etkilidir.

Auran sağlığın hakkında çok fazla bilgi ortaya çıkarır. Vücuduna ne yaparsan yap, auranda tezahür edecektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Hayattan daha iyi keyif alabilmen için bedenine, zihnine ve ruhuna özen göstermek, fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal sağlığını tehlikeye atan sağlıksız yaşam tarzı alışkanlıklarından vazgeçmek, daha sağlıklı, daha parlak bir auraya sahip olmana yardımcı olacaktır.