Bu Eşyaları Kesinlikle Ödünç Almamalısınız. Yoksulluğu ve Talihsizliği Evinize Getiriyorlar.

Hem iyi hem de kötü enerjileri içlerinde barındıran eşyalar vardır. Kendinizin başkalarından almamanız gereken ve başkalarına ödünç vermemeniz gereken şeyleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Süpürge

Çöpü süpürerek alanımızı temizlediğimize inanılıyor. Bir süpürgenin düzenli olarak tüm kirleri temizlediğini söyleyebiliriz. Örneğin, komşularınıza süpürgenizi ödünç vererek, başka birinin çöpüne, başka birinin sorunlarına, daha sonra evimize gelen sorunlara dokunuyoruz. Bu yüzden on dakika bile olsa başka birine ödünç süpürge verilmez ve onlardan alınmaz. Ayrıca, eski süpürge de kimseye verilemez, onu atmanız gerekir, yoksa tüm sorunları ve zorlukları beraberinde getirir.

Tuz

Tuz, enerjiyi emen güçlü bir maddedir. Tuz ödünç verilmemelidir. Komşularınız sizden tuz isterse, verebilirsiniz, ancak hiçbir durumda iade etmelerini istemeyin,kendileri geri getirirse almayın. Aksi takdirde, sevdiklerinizle temasınızı kaybedebilir ve finansal kayıplar yaşayabilirsiniz. Çünkü tuzun gücü çok büyüktür.

Yemek Takımı

Yemek hazırladığımız ve yediğimiz yemekler de enerjimizi depolar. Elimizde tutuyoruz, dudaklarımızla dokunuyoruz – bu kadar yakın temas sayesinde eşyalarımız hem bizi besliyor hem de destekliyor. Ama bunu birisine vermeye karar verirsek, kendi enerjimizin bir kısmını kaybedeceğiz. Hasarlı eşyalar özellikle zararlıdır: kırık saplı bir bardak veya çatlamış bir tabak gibi. Bu yüzden yemek takımlarınızı kimseye ödünç vermemelisiniz.

Giyim

Birçok kişi, kıyafetlerin enerjimizi emdiğini anlamıyor, böylece kıyafetlerini veya kotlarını değiştirmek, birinin ayakkabılarınızı giymesine izin vermek, kendinizi ve enerjinizi kaybetmenin bir yoludur. Ayakkabıları ödünç almak özellikle zararlıdır, çünkü genellikle sahiplerinin negatif enerjisini taşıyan eşyalar ayakkabılardır. Kimsenin eşyalarınızı giymesine izin vermeyin ve başkalarının eşyalarını giymeyin.

Your Page Title

Takı

Takı, özellikle doğal taşlarla, gümüş veya platinden yapılmış ise, sahibinin gücünü depolar ve yaşam üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Sağlığınıza veda etmek istemiyorsanız, kimsenin küpelerinizi ve yüzüklerinizi takmasına izin vermeyin. Önemli etkinliklerde bile.