Geçmiş Yaşam Analizi Ruh Eşinizi Bulmanıza Nasıl Yardımcı Olabilir!

Bir kişiyle ilk kez karşılaştığınızda, onunla iyi anlaştığınız zamanlar olduğunu fark ettiniz mi? Veya görünürde bir sebep olmadan sizi kızdıran tamamen yabancı biriyle mi karşılaşıyorsunuz? Bu, çeşitli faktörlerden kaynaklanıyor olabilir, ancak aynı zamanda onlarla daha önce tanışmış olmanızdan da kaynaklanıyor olabilir – geçmiş yaşamlarınızın birinde veya birkaçında.

Herkesin bir geçmişi vardır. Reenkarnasyon veya doğum ve yeniden doğuş döngüsü, artık bu dünyaya yeniden doğmanız gerekmediğinde nihai noktaya ulaşana kadar devam eder. Daha önce kim olduğunuzu hatırlamasanız da, büyük olasılıkla ailenizin bazı üyeleri ve hatta bazı arkadaşlarınız, önceki hayatınızın bir noktasında sizinle birlikteydi.

Geçmiş yaşam analizine sahip olmak, süreçten geçmek ya da daha önce kim olduğunuzu keşfetmek, neden bazı insanlara yakın ve başkalarının yanında neden huzursuz hissettiğinizi daha net anlamanızı sağlayacaktır. Kendinizi, korkularınızı, tutkularınızı ve hatta belirli kültürlere olan yakınlığınızı anlamanıza da yardımcı olabilir.

Öyleyse, ‘Geçmiş yaşamımda kimdim?’ Diye merak ediyorsanız, profesyonel bir hipnoz uzmanı bunu keşfetmenize yardımcı olabilir veya bu bilgiyi size geçmiş yaşam boyunca da açıklayabilecek biriyle görüşebilirsiniz. Ancak o zamana kadar, belirli nesnelere, yerlere, kişilere ve olaylara yönelik eylemlerinizi ve tepkilerinizi inceleyerek kendi geçmiş yaşam analizinize başlayabilirsiniz.

Geçmiş Yaşam Analizinizi Nasıl Yapabilirsiniz?

Kendi geçmiş yaşam analizinizi yaparken hatırlamanız gereken bir şey, açık fikirli olmaktır. Daha önce kim olduğunuzu hatırlama yeteneğine zaten sahipsiniz, ancak geçmiş yaşamlarınızdan hatıraların bilincinize akmasına izin vermeye istekli olmalısınız.

Bu işleme başlamanın harika bir yolu, aşağıdaki şeylerden bazılarının farkında olmaktır:

* O Eski Tanıdık Duygu

Geçmiş yaşamınızdan anılar size birkaç şekilde gelebilir, örneğin: Hiç bir yabancıyla tanıştınız ve onunla daha önce tanışmışsınız gibi hissettiniz mi? Oraya ilk gelişiniz olmasına rağmen, bir yerin size çok tanıdık geldiğini hiç hissettiniz mi?

Bu ‘tuhaf şekilde tanıdık duygular’ aslında hiç de tuhaf değil. Onları deneyimlediniz çünkü geçmiş yaşamınızda onlarla zaten karşılaşmışsınızdır ve şimdiki zamanınızda onlarla tekrar karşılaşmanız, hatıraların size geri gelmesini tetiklemiştir.

Bazı durumlarda, deneyim, çocukluğunuzdan uzun süredir unuttuğunuz olayları aniden hatırlamaya benzer. Bazı hatıralar çok canlı imgeler veya duygular olarak geri dönebilirken, diğerleri belirsiz olabilir.

• Rüyalar

Rüyaların geçmiş benliğiniz açısından özel bir anlamı vardır. Hayalleriniz canlı anılar olabilir veya geçmişiniz için bazı sembolizmleri temsil edebilirler. Karşılaştığınız gerçek olayların görüntüleri olabilirler veya daha önce yaşadığınız deneyimleri tasvir edebilirler. Her iki durumda da, geçmiş yaşam rüyaları genellikle çok nettir ve çok gerçektir.

• Korkular ve Tutkular

Neyden korkuyorsun? Kendini iyi hissettiren ne? Tutkularınız kadar korkularınız da önceki yaşamınızdaki deneyimlerden kaynaklanıyor olabilir. Örneğin, belki yükseklik korkunuz var ve nedenini anlamıyorsunuz; Ya da egzotik yerlere seyahat etmekten aşırı zevk alırsınız. Bu, daha önce sahip olduğunuz korku veya tutkularla ilgili olabilir!

* Aile ve Arkadaşlar

Geçmiş yaşamınızdaki olayları ortaya çıkarırken, ailenizin üyelerine ve hatta arkadaşlarınıza kendi hayallerini ve geçmişe dönüşlerini sorabilirsiniz. Bazı geçmiş yaşam anılarının ve hayallerinin sizinkilere benzer veya paralel olduğunu keşfetmeniz büyüleyici.

Geçmiş yaşamınızda kim olduğunuzu keşfettiğinizde, mevcut duygularınızı ve tepkilerinizi daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda, hoş olmayan durumlarla veya zorluklarla yüzleşmenize, bir şey veya birine karşı açıklanamayan bir hoşnutsuzluğun üstesinden gelmenize de olanak tanır. Ancak bunu yapmak için açık fikirli olmalısınız.

Geçmişte kim olursanız olun, ister popüler bir kişi ister alçakgönüllü biri, dürüst bir vatandaş veya kötü biri, bunun sizi üzmesine asla izin vermemelisiniz ve bunu, bu seferki kabul edilemez davranışlar için bir bahane haline getirmemelisiniz.

Your Page Title

Bunun yerine, bu bilginin size kendinizi anlamanıza rehberlik etmesine izin verin, böylece hayatınızı daha iyi yaşayabilirsiniz.