İkiz Alev Aşamaları – İkiz Alevler Hakkında

Hazırlık aşamasından sonra, birini özlediğinizde, evren sizi ve ikiz alevinizi ilk kez bir araya getirmek için komplo kuracaktır.

Bu aşamaya ikiz alev buluşması denir ve ikiz alevinizle ilk bakışmanız olur.

Yoğun bir deneyim, ilk kez buluşmak üzere olan ikiz alevleri bekliyor.

İkiz Alev Buluşması

İkiz alev buluşmasına gittiğiniz günlerde ve haftalarda, etrafınızdaki küçük değişiklikleri fark etmeye başlayacaksınız.

Arkadaşlarınız yeni ilişkiler kurmaya başlar, gittiğiniz her yerde daha fazla çift fark etmeye başlarsınız ve romantizmin senkronizasyonu nereye giderseniz gidin sizi takip eder.

Reklamlar ve promosyonlar, istediğiniz şeyleri sunar, ancak hepsi çiftlere yöneliktir.

Özellikle dikkat ederseniz, 11:11 gibi ikiz alev sayılarının günlük yaşamınızda göründüğünü fark edeceksiniz.

Bunların hepsi bilinçaltınızın dikkatini çektiğinin ve içgüdüsel olarak ikiz alevin görünümüne hazırlanmaya başlayacağınızın işaretleridir.

Karşılaştığınız Gün

İkiz alevinizi ilk gördüğünüz gün, sahip olduğunuz planların pencereden dışarıya çıkacağını göreceksiniz.

Evren, ikinizi aynı anda aynı yere götürmek için kitaptaki her numarayı deneyecektir. Kendinizi niyetinizin olmadığı bir yerde bulacaksınız.

Belki birileri sizi son dakikada bir partiye davet edecek ya da alışveriş yapmak için merkeze gitmek zorunda kalacaksınız. Çünkü her zaman alışveriş yaptığınız yer kapalı olacak. İkiz alevinizle ilgili ilk kısa ifadenizi almak için orada olacaksınız.

İkiz Alevinle Tanışmak – Ruhlar Çarpışıyor

İkiz alevinizi ilk gördüğünüzde, gözlerine kilitleneceksiniz.

Bu konuda otomatik bir şey var, çünkü bakışlarınız bir süreliğine manyetik olarak çekilir ve isteseniz de uzaklara bakamazsınız.

Onların sesini duyduğunuz anda hava odadan dışarı çıkar. Onlarla konuştuğunuzda, sıcak bir tanıma dalgası içinizde yükselecektir. İlk kez karşılaşmadığınızı hatırlayacaksınız. İçinizdeki derin bir hisle, bunun son olmayacağını biliyorsunuz.

Enerjinizdeki artışı hissedeceksiniz, sinirlilik, karıncalanma ve baş dönmesi olarak gerçekleşecek. Enerji o kadar heyecan verici ki, biraz utangaç olmanıza neden olabilir, ancak eşit olarak gevezelik etmenizede neden olabilir.

Aranızdaki çekim ve kimya karşılıklı ve güçlü olacak. Gerçekten de özü seninkine benzeyen biri olan ikiz bir ruhla tanışmak gibi geliyor.

Bu ilk buluşma çok yakında sona erecek. Ama ikiniz de özel biriyle yeni tanıştığınızın sarsılmaz hissi ile ayrılacaksınız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

İkiz alev yolculuğunuz hızlanacak. Artık tanıştığınıza göre, yaşamınızda birbirinizi düşünmediğiniz başka bir gün olmayacak.