Şanslı Bir Tılsım Kullanmak Şansınızı Artırabilir

Cüzdanınızda dört yapraklı bir yonca var mı? Veya arabanızda asılı bir çift zar mı? Bu eşyalar sizi iyi hissettirebilir çünkü iyi şans takıları iyi şans getirir. Ve gerçekten işe yarıyorlar!

İyi Şansı Nasıl Artırırsınız?

Şans tılsımı, oldukça sıradan bir günü olağanüstü bir güne dönüştürebilen bir öğedir.

Örneğin, bir madeni para aldığınızda veya şanslı tişörtünüzü bir oyunda giydiğinizde ve bunun size iyi şans getireceğine içtenlikle inandığınızda, bu beş şey olur:

• Önce moraliniz yükselir ve olaylara daha olumlu bakarsınız.

• İkincisi, şanslı olacağınıza olan inancınızla, bilinçaltınızda size iyi olayların olması niyetini evrene gönderirsiniz.

• Üçüncüsü, kendinizi bu iyi olayları karşılamaya açarsınız.

• Dördüncüsü, inancınızı doğrulayan iyi olaylar yaşayacağınızı zaten bilirsiniz.

• Son olarak, evren niyetinize ve olumlu hislerinize tepki verir ve bu da iyi haberlerle sonuçlanır.

Dahası, iyi bir şans tılsımı güveninizi artırır ve hedefinize ulaşacağınıza dair şüphesiz bir inanca sahip olmanızı sağlar. Zihninizin gücünü yönlendirir, pozitif enerjiyi toplamanıza ve hedefinize odaklamanıza yardımcı olur.

Şanslı Takılar İyi Çalışır

İyi şans tılsımları her şekil ve biçimde olabilir. Bir çift şanslı ayakkabınız, şanslı bir kolyeniz, özel bir heykelcik ve benzerlerine sahip olabilirsiniz.

Bitkiler (dört yapraklı yonca ve bambu), hayvanlar (kaplanlar, kaplumbağalar, yunuslar), böcekler (uğur böceği, cırcır böcekleri) ve doğal Nesneler (gökkuşakları ve meşe palamudu). Rüya yakalayıcılar ve madeni paralar gibi yapay eşyalar da iyi şans getirir.

Tüm bunların yerine aşırı derecede kötü şans mı yaşıyorsun? Kötü şansa sahip olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ancak iyi şans tılsımı çok kişisel bir eşyadır ve hangi tılsımın size en uygun olduğunu, kendinizi iyi hissettirip hissettirmediğini görerek anlayabilirsiniz. Bir mücevher parçası, düğme, kalem ve hatta sevdiklerinizden küçük bir not bile olabilir. Hatta yanlışlıkla bulduğunuz bir eşya, eski bir eşya, bir hediye veya bir mağazadan özel bir biblo bile olabilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

İyi bir uğurlu tılsımın enerji titreşimleri sizinkiyle rezonansa girecek ve yanınızda olduğu zaman iyi hisler hissedeceksiniz, çünkü niyetlerinizi ve güveninizi özgür bırakmanıza izin veriyor. Sonuç olarak, size iyi şanslar getiren öğeyi gerçekten yalnızca siz belirleyebilirsiniz.