İyi Bir Karmaya Sahip Misiniz? Hemen Öğrenin

Karma, tüm düşüncelerinizin, duygularınızın ve eylemlerinizin yaşamınızda eşit etkilere neden olduğunu belirten evrensel yasadır. İyiliğin hayatınızda daha çok iyiyi yaratması ve kötülüğün hayatınızda daha fazla kötü yaratmasıdır.

Temel olarak, ne ekerseniz, onu biçersiniz.

Karmanın Önemi

Söylemeye gerek yok, düşünceleriniz, hisleriniz ve eylemleriniz aracılığıyla iyi bir karma yaratmak istiyorsunuz, böylece hayatınıza güzel şeyler çekebileceksiniz

Öte yandan, kötü karma sizi korkunç bir karmik döngüye hapsedecek ve diğerlerinin yanı sıra işinizde, ilişkilerinizde ve sağlığınızda zayıf kalıplar olarak ortaya çıkacaktır.

Hayatınızın bir veya daha fazla süredir, sürekli olarak aynı korkunç olumsuzluk döngüsünde sıkışıp kaldığını hissediyorsanız, muhtemelen bu karmanızın size geri dönmesidir.

Karma, bu enkarnasyondan ve ötesinde verdiğiniz ve aldığınız şeydir; Insan hayatının para birimidir.

İşte anlaşma: Şu anda yarattığınız karma öldüğünüzde basitçe sona ermiyor. Bunun yerine, gelecekteki enkarnasyonlarınıza taşınır ve hatta gelecekteki yaşamlarınızın koşullarını belirlemede büyük bir rol oynar.

Ruhunuzun bir hayattan diğerine getirdiği bir valiz olarak düşünün. Hayatınızla ne yapacağınız, bir sonraki yaşamınız için valizinize neler koyacağınızı esas olarak belirler.

Karma aynı zamanda önceki enkarnasyonlarınız sırasında şimdiki yaşamınızı şekillendirdiğiniz anlamına gelir. Hayatınızdaki iyilik, geçmiş düşüncelerinizden, duygularınızdan ve eylemlerinizden kaynaklandı, aynı şekilde kötüler de.

Karmanın evrendeki rolünü keşfettiğinizde, koşullarınızın sorumluluğunu üstleniyorsunuz ve ayrıca gelecekteki yaşamlarınızı değiştirmede sahip olduğunuz gücü kabul ediyorsunuz.

İyi veya Kötü Karmanızı Tanımlayın

Kendinize şunu sormanız önemlidir: Ne tür bir karmam var? Hayatınızı rasyonel bir şekilde değerlendirmek, o anki koşullarınıza ve onlar hakkında nasıl hissettiğinize bakmak önemlidir.

İyi karmanın tanımlanması kolaydır: eğer mutluysanız, yolculuğunuz sorunsuz gidiyormuş gibi hissediyorsunuz, hayatınızın koşullarından memnun ve huzur içindeyseniz, sizin için çalışan iyi bir karmanız var. Bu noktada, sadece dünyada iyilik yapmaya devam etmelisiniz.

Değiştirmek istediğiniz kötü karma ise, o zaman ilk adım kötü karmanız olduğunun farkına varmaktır.

Kötü Karmanın İşaretleri

Karma, puanların sayısal bir çizelgesi olmasa da, kötü karmanız olduğunu düşünüyorsanız, dikkat edebileceğiniz işaretler vardır. Birincisi, eğer kötü bir karmanız varsa, kendiniz ve dünya hakkında son derece kötümser olduğunuzu göreceksiniz.

Kötümserlik hayatınızda meydana gelen kötü olaylardan gelişmiştir. Bu negatif kalıplar muhtemelen henüz kurtulmadığınız bir karmik döngüdür, belki de bir döngüde olduğunuzu farketmediğiniz veya bu konuda hiçbir şey yapabileceğinize inanmadığınız için.

Yaygın bir olumsuz yaşam modeli, kendinizi sürekli olarak inanılmaz derecede zehirli ilişkiler içinde bulmaktır, belki de kötü partnerlerle. Geçmişteki erkek arkadaşlarınızı veya kız arkadaşlarınızı düşünün, ardından bu insanların olumsuz özellikleri paylaşıp paylaşmadığını veya hepsiyle olan ilişkinizin benzer olup olmadığını değerlendirmeye çalışın.

Benzer titreşimler verdiğiniz ve başkalarına da benzer şekilde davrandığınız için bu tür partnerleri çekmeniz mümkündür.

Bununla birlikte, geçmiş yaşamlarınız kesinlikle önemliyken, kontrol edebileceğiniz tek şeyin şu anda eylemleriniz olduğunu unutmayın. Geçmişte ne olduğu üzerinde durmayın, bunun yerine şimdi kendiniz için daha iyi bir yaşam yaratmaya başlayın.

Titreşimlerinizi Artırın ve Karmanızı Geliştirin

Karmanızın çok iyi olmadığını düşünüyorsanız endişelenmeyin, çünkü olumsuzluk sarmalından çıkıp karmanızı geliştirmenin birçok yolu var.

Birincisi, her zaman doğruyu söylemek çok önemlidir, çünkü sahtekârlık diğer insanları aldatmanın sadece yanlış tarafında olmanıza neden olur.

Genel olarak, sadece doğruyu söylemekle kalmayıp, kötüden çok iyiden bahsetmeye çalışın. Unutmayın, sözleriniz dünyadaki asla geri alamayacağınız birkaç şeyden biridir çünkü yüksek sesle (veya yazılı olarak) bir şey söylediğinizde, bu sözler yayılmakta ve insanları mutlu etmekte veya onları incitmekte.

Birine ne söylerseniz söyleyin, gelecekte bir şekilde size geri dönecektir, bu yüzden olayları olumlu ve moral verici tuttuğunuzdan emin olun.

Negatif karmik döngülerden kurtulmanın en önemli yollarından biri de, hem diğer insanları hem de kendinizi sevmeyi ve affetmeyi öğrenmektir. Kin tutar ve düşük özgüvene sahip olursanız, güvenin alevi gibi olumsuzlukları çekmeye devam edersiniz.

İçinizdeki öfke ve kızgınlığı beslemek yerine, güçlü yönlerinize ve diğer insanlar hakkındaki iyi şeylere odaklanmalısınız.

Karma ile çalışmanın harika yanı, hayatınızda geri almak istediğiniz şeyi dünyaya yaymak kadar basit olmasıdır. Her gün uyanın ve kendinize hayatınızda istediğiniz iyiliği yansıtan düşünceleriniz ve eylemlerinizle bilinçli olarak yaşamak istediğinizi söyleyin. Ruhsal büyüme ve aydınlanmaya ulaşmanıza yardımcı olacak geçmiş karmanızı çözmek için Dünyadasınız.

Your Page Title

İnsanların size karşı nazik olmasını istiyorsanız, onlara da şefkatle davranın. Başarı ve finansal bolluk istiyorsanız, hedeflerinizin peşinden pozitiflik ve coşku ile gidin, böylece evren size bu titreşimlere uyan daha fazla deneyimle cevap verecektir.