Hemen Daha İyi Hissetmenize Yardımcı Olacak Harika Mantralar

Mantralar
Mantralar

Bu mantralar meditasyon uygulaması sırasında okunan ve tekrarlanan, zihni özgürleştirmeye yardımcı olan, böylece manevi düzeyde sayısız fayda sağlayan kelime veya ifadelerdir. Sesin yaydığı titreşim, derin zihinsel ve bedensel değişiklikler yaratmaya yardımcı olur. Önerdiğim bu mantraları bir aynanın önünde veya meditasyon pratiği sırasında her gün sesli veya sessiz tekrarlayabilirsiniz. Asıl amaç bunları kendi kendinize olabildiğince tekrarlamanızdır, nasıl olduğu önemli değildir. Herkes kendine en yakın ve ‘şifa verici’ olanı seçebilir.

Her Gün Okunacak Bu Güçlü Mantralar Daha İyi Hissetmenize Yardımcı Olacaktır

1.Bugün Sadece Beni İyi Hissettiren Düşünceleri Seçiyorum.

Bu sözü her gün tekrarlamak, olumlu düşüncelerin zihninizde yer açması için önemlidir. Olumsuz haberlerle o kadar doluyuz ki, doğal olarak yalnızca neyin yanlış olduğunu düşünmeye meyilliyiz. Uyanır uyanmaz bu cümleyi tekrar edin ve akşama kadar bu şekilde devam edin.

2.İhtiyacım Olan Her Şeye Sahibim

Bu Mantrayı tekrarlamak, sahip olduklarınızın sakin ve mutlu olmak için yeterli olduğuna kendinizi ikna etmenize yardımcı olacaktır. Normalde sahip olduğunuzun farkına varmadığımız şeyleri takdir etmenize yardımcı olacak çünkü onları hafife alıyoruz.

3.Hak Ettiğim Şeyler Yakında Gelecek

Bu Mantrayı tekrarlamak, potansiyelinize güvenmenize yardımcı olacaktır. Her gün sabır ve bağlılıkla çalışmak, ailenizi sevmek, dürüst bir insan olmak bir şekilde karşılığını verecektir. Huzur en gıpta ile bakılan ödül olacaktır.

4.Fedakarlık Gerektirse Bile Kendime Her Zaman İnanırım.

Bu mantrayı tekrarlamak özgüveninizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Kendinize inanır ve özgüven sahibi olursanız önünüze çıkacak fedakarlıkları ve engelleri en iyi şekilde göğüsleyebilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

5.Ben Hayatımdaki En Önemli İnsanım

Bu belki de okumanız gereken en önemli mantradır. Buna yoğun bir şekilde inanmanız ve günlük yaşamınızda uygulamanız gerekecek. O kadar çok taahhüde kapılırız ki çoğu zaman kendimizi unuturuz ve bu büyük bir hatadır. Başkalarını düşünmek önemlidir ama kendimizi düşünmek daha da önemli olabilir. Çünkü siz kendinizi iyi hissederseniz, başkaları da daha iyi hissedecektir. Bu mantrayı olabildiğince çok tekrarlayın.