Koruyucu Melekleriniz Sizinle İletişim Kurar Ve Bu 6 İnce His Onların Varlıklarını Ortaya Çıkarır

Koruyucu Meleğinizle bağlantı kurmaya mı çalışıyorsunuz? Mesajlarınızı aldıklarını hissediyor musunuz?

Koruyucu meleğiniz size ulaşmaya çalışıyor ama bunu anlayamıyorsunuz. Burada, Koruyucu Meleğinizin size mesaj göndermeye çalıştığı farklı yollardan bazılarına bakacağız.

1.Kucaklamak veya Melek Sarılması

Bazen koruyucu meleğinizle bağlantı kurmaya çalışırken, birilerinin size sarıldığını hissedebilirsiniz. Evet, birilerinin ellerinizi nazikçe tutup sıcak ve sevgi dolu kucaklamaya sahip olduğunu hissedebilirsiniz. Pekala, bu Koruyucu Meleğinizin sizin etrafınızda olduğunu ve size yardım etmeye çalıştığının bir işaretidir. Bu genellikle çok stresli ve yorgun olduğunuzda olur ve Meleğiniz, daha iyi olmanıza yardımcı olmak için etrafınızda olduğunu göstermek ister. Bu, kendileri için önemli olduğunuzu size söylemenin benzersiz bir yoludur.

2. Sıcak Bir Duygu

Size Koruyucu Melek ile bağlanmaya çalışıyorsanız ve etrafınızdaki sıcaklığın yükseldiğini hissetmeye başlarsanız, bu sizin etrafınızda olduğunu gösterir. Evet, kelimenin tam anlamıyla sizi sıcak hissettirmek istiyorlar ve bu, çevrenizde olduğunuzu fark edebilmenin ve onlarla bağlantı kurmakta olduğunuzu kabul etmenin bir yoludur.

3. Bir Elektrik Akımı

Bazen bir elektrik gücü de hissedebilirsiniz. Bu aynı zamanda çevrenizde oldukları anlamına da gelir. Bu elektrik gücü vücudunuzu etkileyebilir, ancak olumsuz bir şekilde etkilemeyebilir. Şok edebilir ve sizi şaşırtabilir. Ama endişelenmeyin, sadece Koruyucu Meleğinizin etrafınızda olduğunun bir işaretidir.

4.Rüzgar veya Esinti

Ayrıca Koruyucu Meleğin varlığını bir melek rüzgarı yada etrafınızdaki esintiyle çok kolay bir şekilde hissedebilirsiniz. Koruyucu Meleğiniz size sadece sizi duyduklarını ve sevgi konusunda güvence altına almaya çalıştığını söylemeye çalışıyor olabilir. Ayrıca, esinti, sizi yatıştırmanın hayatınızda huzur ve iyi dilekler getirmenin bir yolu olabilir.

5. Sıvı Hissi

Koruyucu Meleğiniz, vücudunuza kalın bir sıvı dökülüyormuş gibi bir his verebilir. Bal gibi hissedebilir ve bu sıvı hissi aynı zamanda Koruyucu Meleğinizin etrafınızda olduğunu ve size bilmediğiniz bir şeyi anlatmaya çalıştığının bir kanıtıdır.

Your Page Title

6. Sanki Birisi Yanınızda Oturuyormuş Gibi Hissetmek

Bazen koruyucu meleğinizle bağlantı kurmaya çalışırken birisinin sizinle birlikte oturduğunu da hissedebilirsiniz. Bu Koruyucu Meleğinizin kendisinden başkası değildir. Ürpertici görünebilir ama kesinlikle değil. Koruyucu meleğinizden daha fazla güvenebileceğiniz kimse yok. Yani, etrafta olduklarını hissettiğinizde rahatsız olmayın veya korkmayın.