Hint Yağının ve Sodanın İnanılmaz Şifa Özellikleri

Bu yazımızda sizlere bir dizi hastalıktan kurtarabilen, vücudu güçlendiren ve gençleştiren mucizevi bir karışım sunuyoruz.

Bu iki bileşenin bir kombinasyonudur: hint yağı ve sodyum bikarbonat

Soda ve hint yağını kullanmanın 18 yolu

Alerji İçin;

3 çorba kaşığı sodayla 1 çorba kaşığı hint yağını karıştırın. Duşa girmeden önce karışımı masaj hareketleriyle vücudunuza sürün. Vücudunuzda bir kaç dakika beklettikten sonra yıkayın.

Mantar , Çürükler ve Kanamalı Yaralar ,Eklem Ağrıları İçin;

1 çorba kaşığı sodayla 1 çorba kaşığı hint yağını karıştırın. Karışımı mantardan etkilenen yere uygulayın. Yarım saat bekletin, sonra cildinizi durulayın ve kurutun.

Göz Tahrişi İçin;

1 çay kaşığı hint yağıyla yarım çay kaşığı sodayı karıştırın. Karışımı göz kapaklarının derisine uygulayın 20 dakika beklettikten sonra iyice durulayın.

Göz tahrişini ortadan kaldırmanın yanı sıra, göz çevresindeki koyu halkalardan da kurtaracaktır.

Katarakt İçin;

Yatmadan önce her göz için bir damla hint yağı önerilir. Bunun için kendi doktorunuza da danışmalısınız.

Cilt Gençleştirme İçin;

1 çorba kaşığı hint yağıyla 1 çorba kaşığı sodayı karıştırın.Elinizi ve cildinize uygulayın 3 dakika beklettikten sonra güzelce durulayın.

Cilt İltihabı ve Eklem Sertliği İçin;

1 çorba kaşığı hint yağıyla 1 çorba kaşığı sodayı karıştırın. Sorunlu bölgelerinize uygulayın 5 dakika beklettikten sonra güzelce durulayın.

Boyun Bölgesi Gençleştirme İçin;

1 çorba kaşığı hint yağıyla 1 çorba kaşığı sodayı karıştırın. 3 ay boyunca her gün masaj yaparak uygulayın. Sadece cilt problemlerini ortadan kaldırmaz, aynı zamanda ses kısıklığını da azaltır.

Pigment Lekeleri İçin;

1 çorba kaşığı hint yağıyla 1 çorba kaşığı sodayı karıştırın. Yatmadan önce 20 dakika bu karışımı cildinize uygulayın. Daha sonra güzelce durulayın.

Siğil İçin;

1 çorba kaşığı hint yağıyla 1 çorba kaşığı sodayı karıştırın. Bulunan bölgelere 30 dakika boyunca uygulayın ardından durulayın.

Böcek Isırıkları İçin;

Kaşıntı ve ağrıyı ortadan kaldırmak için günde 1 defa 1 çorba kaşığı hint yağıyla 1 çorba kaşığı sodayı karıştırıp uygulayın.

Kulak Ağrısı İçin;

Kulağınıza günde 1 kez bir kaç damla hint yağı damlatabilirsiniz.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Saç Dökülmesi İçin;

Hint Yağını saç derinize 5 dakika boyunca masaj yaparak uygulayın daha sonra güzelce durulayın.