Şamanlara Göre Hastalıklarımızın 4 Nedeni

Şamanlar, yüksek bilinç halleriyle temasa geçebilecek gerçek erkek ve kadınlardır.

Koşullandırmadan mümkün olmayan yollarla iletişim kurabilirler.

Şamanlar, bu yaşamdaki şeylere gelince sebep ve etkiye büyük önem veriyor. Vücudumuzun yaşamlarımız boyunca dönüşümler yaşadığının farkında değiliz. Vücut, kaza, virüs ve hatta kanser gibi her türlü hastalığa yakalanabilir. Şamanik bakış açısına göre, bu şeylerin hepsi sadece etkilerdir. Bunlara gelince, kök sebeplere değinmeliyiz.

Hastalığın sadece 4 temel nedeni vardır. Bu nedenler bakteri veya virüs değil, içsel durumumuz bu şeyler için bir yuva işlevi görür. Bu 4 neden hakkında daha fazla bilgi için, lütfen okumaya devam edin.

1. Ruhunu Kaybetmek

Ruh kaybı, fark etsek de etmesek de büyük bir şey. Bu, üç olasılıktan en ciddi olanı olarak görülebilir. Hayatı en çok tehdit eden hastalığa neden olan sebep budur.

2. Kronik Korku

Kronik korkudan acı çeken bir kişi genellikle bizi hastalığa karşı savunmasız bırakan bir şeydir. Bunun nedeni korku, operasyon yeteneklerimizi öldürüyor.

3. Ruhsal Müdahaleler ve Ruhlara Sahip Olma

Bu, bir kişinin koruyucu ruhunu kaybettiği zaman olur. Bu vücutta bir açıklık bırakır ve olumsuz düşüncelerden gelir. Eşyaları içinde tutmak ve duygularımızı ifade etmemek, bu manevi izinsiz girişleri yaratabilir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

4. Uyumsuzluk

Genellikle erkekler yaşamda onlar için önemli olan bir ilişkiyi kaybettiğinde olur. Örneğin, yaşlı çiftin ikisinden biri ölürse, bu genellikle olur. Bu uyumsuzluk bizi bir çok şeye karşı savunmasız kılar.