Dikkat! Bunlar Parayı Sizden Uzaklaştırıyor

Para, düzenin enerjisini sever. Asla zengin olamayacak nakit akışlarında kaosa ve uyumsuzluğa neden olan birçok şey vardır. Zenginlik ve başarı sadece şansın ve yeteneğin bir sonucu değil, bir yaşam biçimi ve her şeyde net bir programdır.

Parayı kendi başımıza itiyoruz, kendimizi olumsuz ve yıkıcı enerjilere sahip bir dizi şeyle çevreliyoruz. Maddi yıkımınızın suçlularını aramamalısınız. Sürekli başarısızlıklarınız için ne Evren ne kıskanç insanlar ne de düşmanlar suçlanamaz.

Çevrenizde nakit akışlarının çekildiği ya da itildiği bir alan yaratırsınız. Maddi sorunlardan bir kez ve sonsuza kadar kurtulmak istiyorsanız, o zaman sizi sürekli olarak çevreleyen basit şeylere farklı şekilde bakmanız gerekir. Sonuçta, bu tür şeylerin enerjisinin auranıza, bilincinize ve cüzdanınıza girmesine izin veriyorsunuz.

Zengin Olmanızı Engelleyen Şeyler

1.Başkasının Eşyaları

Daha önce başka bir kişiye ait olan giysiler ve diğer şeyler, enerjinizi kötü bir şekilde etkiler. Her öğe sahibinin duygularını, endişelerini ve sorunlarını okuma ve kaydetme yeteneğine sahiptir. Bu nedenle, enerjisi daha önce başka bir kişi tarafından bozulmuş olan eşyaları kullanmak şöyle dursun, asla evinize getirmemelisiniz.

2.Ölen Kişinin Eşyaları

Ölen kişinin eşyaları evinizde mi saklanıyor? Ve hala neden zengin olmadığınızı merak ediyor musunuz? Ölen kişinin eşyaları genellikle enerji ve bilgi akışını engeller. Yani bu tür şeylerle dolu bir evde neşe, mutluluk ve bolluk bekleyecek hiçbir şey yoktur. Kasıtlı olarak kendinize ve bununla birlikte siyah çizgiye yıkım çekiyorsunuz.

3. Kötü Anılarla İlişkili Şeyler.

Her insanın inişleri ve çıkışları vardır. Daha önce de söylediğimiz gibi, nesneler tüm duyguları hatırlar, tüm deneyimleri korur ve benzer olayları çeker. Kelimenin tam anlamıyla, isteğiniz dışında sizi deneyimlediğiniz anlara geri dönmeye zorlarlar. Bu hem neşe hem de cesaretsizlik için geçerlidir.

4. Kırık, Yontulmuş Ve Yırtık Parçalar.

Kendinden uzun süredir yaşamış olan, ancak bir hatıra olarak sizin için değerli olan nesneleri saklamaya gerek yoktur. Bununla birlikte, hatıraları iyi bir şekilde saklamanın maliyeti oldukça yüksek olabilir. Kendi başarınızla ödeme yapma riskini alırsınız. Gerçek şu ki, bu tür şeyler sahibinin enerjisini emmekle kalmaz, aynı zamanda negatif enerjinin hayatınıza sızmasına neden olur ve bundan kurtulmak neredeyse imkansızdır. Geri dönüşü olmayan parasızlık sürecini başlatan şeyler bu tür eşyalardır.

Your Page Title

5. Belirli Renklerdeki Şeyler.

Siyah, gri ve beyaz gölgeler sizi bir donukluk, sersemlik, umutsuzluk ve yoksulluk girdabına sürükler. Başarılı insanlar gardıroplarını ve iç mekanlarını parlak renklerle dekore ederler.