Ruh Rehberiniz Bu 4 Durumun Her Birinde Sizinle İletişime Geçebilir

Biz çok boyutlu varlıklarız. Farkında olmadığımız birçok katmana uzanıyoruz.

Fiziksel dünya, Evreni ve içindeki her şeyi yaratan birbirine bağlı alemler dizisindeki
bir katmandır.

Manevi dünya, fiziksel olandan daha yüksek titreşime sahip başka bir katmandır. İkisi de aynı anda var olur ve birbirleriyle etkileşim halindedir.

Rüya görme, bir bakıma, zihniniz aracılığıyla aracılık edilen farklı gerçeklikler ve katmanlar arasında bilincin araştırılmasıdır. Ruhunuz daha yüksek bir katmanda var olur, zihniniz de fiziksel değildir, ancak bedeninizin, kalbinizin ve ruhunuzun yanı sıra varlığınızın bir parçasıdır.

Her biri biraz daha yüksek veya daha alçak bir boyutta var ve hepsi sizin uzantılarınızdır. Birbirleriyle etkileşime girerler ve deneyimlediğiniz gerçekliği yaratırlar.

Ruhunuz ve yüksek benliğiniz sizden ve Ruh Rehberinizden daha sık iletişim kurar. Bununla birlikte, ruh rehberlerinizin sizinle önemli bir şeyi paylaşması gereken zamanlar vardır.

Bu 4 durum, ruh rehberlerinizin sizinle iletişim kurması ve dikkatinizi daha kolay çekmesi için uygun zamanlardır:

1. Yalnız Kaldığınız Zaman

Ruh rehberleri, yalnız olduğunuzda büyük bir dikkat süreniz olduğunu bilir. Başkalarının yokluğu veya herhangi bir dikkat dağınıklığı zihninizi sessiz tutar.

Zihniniz sessiz ve rahat olduğunda, süptil enerjileri veya oda sıcaklığındaki değişikliği hızlı bir şekilde fark etmeniz daha kolaydır.

Herkesin uyuduğu akşamın geç saatlerinde veya sabahın erken saatlerinde yalnız kaldığınız zamanları kontrol etmeye çalışın.

Bu, zihninizin ev işleri, sorumluluklar veya herhangi bir zihinsel sohbet ile daha az meşgul olduğu ve Ruh Rehberinin sizinle iletişim kurabileceği daha yüksek boyutlara açık olduğu zamandır.

2. Uyku Veya Rüya Sırasında

Sevdiğiniz birini rüyanızda görmek ya da onunla sohbet etmek ortak bir deneyimdir. Rüya o kadar canlı olabilir ki, sanki sevdikleriniz sizinle birlikteymiş gibi.

Ruh rehberleriniz, rüyanızda sizinle iletişim kurabilir ve bilinçaltı bir mesaj, bir sembol olarak görünebilir veya işiteceğiniz bir kişi aracılığıyla sizinle konuşabilir.

Olanların sadece bir rüya olduğunu öğrenince, aniden uykunuzdan uyanabilirsiniz. Gördüğünüz rüya önemli olduğunda, bunu sezgisel olarak bileceksiniz.

Ruh Rehberinizin sizi rüyalarınızda ziyaret etme olasılığı çok yüksektir, çünkü zihninizin daha yüksek gerçekleri keşfedebileceği zamandır.

3. Önemli Bir Karar Vermeniz Gereken Zamanlarda

Önemli bir karar vermeniz gereken zor zamanlar veya anlar, ruh rehberlerinize en çok ihtiyaç duyduğunuz zamanlardır.

Bir geçiş dönemi veya kriz, ruhsal yenilenme, ilişkilerde bir değişiklik, bir şeyin salıverilmesi veya hayatınızı sorguladığınız sırada yaşıyor olabilirsiniz.

Yaşadığınız her şey, uzandığınız her katman üzerinde bir etkiye sahiptir. Ruh rehberleriniz rehberliğe ihtiyacınız olduğunu hissettiğinde sizinle iletişim kurmaya ve size rehberlik etmeye çalışacakdır.

Hafiflemenin ağırlığını hissettiğinizde, hatta zihinsel bir netlik elde ettiğinizde, bu onların etrafta olabileceği, sizi rahatlatabileceği ve size rehberlik edebileceği anlamına gelir.

4. Sevdiğiniz Biriyle Sohbet Etmek

Ruh rehberleriniz, sevdikleriniz aracılığıyla sizinle iletişim kurabilir.

Derin bağımızı paylaştığımız insanlarla herkesten çok daha derin ve yüksek seviyede konuşuyoruz. Onlara duyduğumuz sevgi, titreşimimizi ve onların titreşimini yükseltir.

Ruh rehberlerimiz, bize yakın olan bu insanlarla sohbet ederek ihtiyacımız olan rehberliği sağlamak için bu bağlantıyı kullanabilir.

Bize bir şey söylemeleri gerektiğini hissedebilirler ve biz alakalı bile olmayan bir konu hakkında sohbet ederken sadece bu mesajı paylaşacaklardır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Böyle bir rehberliği paylaştıklarında bileceksiniz, mesaj sizinle rezonansa girecek ve vermeye çalıştığınız kararın doğru olduğunu bileceksiniz.