Altının Tehlikeli Enerjisi – Kimler Altın Kullanmamalı

Altın birçoğumuzun favori metalidir. Zenginlik, güç, güzellik ve başarı ile ilişkilidir. Ama kesinlikle altını kullanmaması gereken insanlar var. Burada altın aksesuarların neden zarar vereceğinden bahsedeceğim.

Size ve evinize talihsizlik getiren mücevherler var. Altın bu kategoriye dahil değildir, ancak bazen son derece olumsuz olabilir. Örneğin, yanlış zamanlar da kullanırsanız. Şimdi Altın küpelerin veya altın zincirlerin kimleri sevmeyeceğini bir bakalım.

Stresli İnsanlar

Bir kişinin hayatı stres ve problemlerle doluysa, altın olumsuzluklar da bir artışa neden olabilir. Böyle bir insanın biyolojik alanı zaten kararsızdır ve altın, güçlü enerjisi ile onu daha da sarsar.

Yapılan araştırmalara göre çok yorgun olan insanlar, vücuttaki altın takıların fazla olmasının, onları daha hızlı nefes nefese bıraktığını ortaya çıkarmıştır. Gergin ve stresli çalışma, gümüş veya zirkonyum gibi metallerin kullanılmasını gerektirir, altının değil.

Odaklanması Gereken İnsanlar

Altın mükemmel bir motivasyon ve coşku kaynağıdır, ancak bu metal son derece aktiftir, bu nedenle bir kişinin karmaşık ve monoton çalışmalara konsantre olmasına izin vermez.

Altın, bir kişinin dikkatini kaybetmesini ve şu anda neye ihtiyacı olduğuna odaklanmamasını sağlar. Bu metal ilham verebilir, ancak kesinlikle sizi konsantre etmez.

Gümüş Sevenler

Sık sık gümüş takı kullanıyorsanız, onunla birlikte asla altın takmamalısınız. Bu iki metal tamamen farklı ve hatta zıt enerjilere sahiptir. Bu yüzden altın ve gümüşü birlikte giymek tehlikelidir.

Görünümünüzü çeşitlendirmek istiyorsanız, bu tür mücevherleri dönüşümlü olarak kullanmak daha iyidir. Gümüş, nazardan ve sorunlardan korunma ihtiyacı olduğunda, birçok tehlike ve zorlukla karşılaştığınız günlerde faydalıdır. Altın, karizma,çekicilik, irade ve daha aktif hale gelmeniz gerektiğinde yararlıdır.

Agresif İnsanlar

Bir kişi agresif bir karaktere sahipse ve sorun çıkarırsa, altın kesinlikle onun için uygun değildir. Bu metal sadece sahip olma arzusunu güçlendirir ve daha iyi görünür. Altın saldırganlık arzusunu güçlendirir.

Sinirli insanlar çok fazla altın takarsa, daha da olumsuz, uzlaşmaz ve anlayışsız olacaklardır. Bu, iş konularında ve aşkta kabul edilemez.

Bazı Burçlar

Altın balıklara ve Akreplere zarar vermez, ancak “su” doğası ile tamamen uyuşmaz. Bu insanlar altının verebileceği motivasyona ihtiyaç duyarlar, ancak diğer durumlarda yıldızlardan gelen pozitif enerjinin akışını engeller.

Koç, Boğa ve Aslanlar da altını kötüye kullanmamalıdır. Bu insanlar genellikle agresiftir ve daha önce de belirttiğim gibi agresif insanlar altın kullanmamalıdır.

Yoğun Hayatı Olan İnsanlar

Hayatta hem iyi hem de kötü çok fazla duygu varsa, o zaman altın gereksiz olacaktır. Hoş anların tadını çıkarmanıza ve uyanıklığı azaltmanıza izin vermez.

Her şey mükemmel bir uyum içinde olması gerekir. Mutlu bir insan, aşırılıklarla çevrili olmayan biri olarak adlandırılabilir. Evren her şeyde denge ve uyum gerektirir, bu nedenle zaten çok mutlu olanlar için altın gerekli değildir.

Your Page Title

Metallerin her birinin enerjisi kendi türünde özeldir. Tılsımları ve takıları dikkatlice seçmeye çalışın, çünkü size olumlu enerjileri çektikleri gibi olumsuz enerjileri de çekebilirler.