Doğru Anda Şanslı Olmanın Yolları

Şansı çekmenin basit yolları var. İşte bu hileleri doğru zamanda gerçek desteğe ve güce ihtiyaç duyduğunuzda kullanmanız gerekiyor.

Doğru Zamanda Şansı Nasıl Çekersiniz;

– Evden çıkarken aynaya bakın. Bu size enerji katacaktır. Aynadaki yansımanıza gülümseyebilirsiniz, o zaman gününüz iyi geçecektir.

– Kendinizi zor bir durumda bulursanız (sıkıntılı bir duruma soktuysanız, acilen sorumlu bir karar vermeniz veya başınızın derde girmemesi gerekir), ardından derhal giysilerinizde bir şeyler değiştirin. Yüzüğünüzü çıkarabilir ve diğer elinizin parmağına yerleştirebilirsiniz veya örneğin ayakkabılarınızı değiştirebilirsiniz. böylece zihniniz derhal temizlenir ve size doğru kararı verdirir.

– Sizinle ilgili bir sorun çıkarsa, derin bir nefes alın ve gözleriniz kapalıyken on kez nefes verin. Bu, gücünüzü geri kazandıracak ve sizi bir uyum ve sükunet durumuna getirecektir.

– Biri sizi azarlarsa veya yüzünüze kaba davranıyorsa, parmaklarınızı veya ellerinizi açmayı unutmayın. Bu, negatif olanı kaçırmayacak güçlü bir enerji bloğu oluşturacaktır, bu da ruh halinizin hoş olmayan bir sohbetten sonra bozulmayacağı anlamına gelir.

– Önemli bir toplantı veya etkinliğe gidecekseniz, cebinize bir avuç tuz koyun. Gideceğiniz yere, anlaşılmaz bir şekilde bir tutam atın. Size iyi şans getirecektir.

Your Page Title

Unutmayın, başarının temel garantisi kendinizdir. Olumlu düşünceler ve istediğinizi elde etmek için çaba sarf etme isteği ile, hiçbir zorluk sizi korkutmaz.