Ruh Ve Yeryüzünde Yaptığımız Seçimler

Ruh her zaman bekliyor …

Ne zaman bu gezegende ruhunuzu olumsuz yönde etkileyecek bir seçim yapsanız, bunu daha sonra öğreneceksiniz, çünkü bir kafesteymiş veya hapsedilmiş gibi hissedeceksiniz ya da kendinizi çok mutsuz bir insan gibi hissedeceksiniz!

Ancak ruh ayrıca, daha önce yaptıklarından başka seçeneğin olmadığı zamanların olduğunu da biliyor.

İçinizdeki bu hoşnutsuzluk hissi nedeniyle hissettiğiniz baskı, daha güçlü, daha parlak ve daha bilinçli olmanıza yardımcı olacaktır.

Daha önce hiç olmadığı gibi kendinize bağlı hissedeceksiniz. Gerçekte kim olduğunuz olasılığını inkar etmeden, gerçek Benliğinizi dünyaya gösterebileceksiniz.

Tüm bu ekler, karma’nızın katlanıp döndüğünü ve ruhunuzun bağlantısı, kendinizi tam teşekküllü bir insan gibi geçme ve hissetme şansı verecektir. İçinizde olan ışık ve güçle parlayacaksınız ve ruhunuz bunun olmasını bekliyor!

En üst noktaya ulaşacaksınız ve yine de düşmek zorunda kalacağınızın farkına vardığınızda, hatta düşme sürecindeyken bile, yakalanacaksınız ve yumuşak, sevgi dolu bir sesi duyacaksınız.

“Şimdi seni yakaladım. Tekrar gitmene izin vermeyeceğim. Çünkü, ister beğenelim ister beğenmeyelim, birbirimize aidiz. Bu bizim kaderimiz. Bununla bir araya gelelim ve dünyaya çıkalım, bütün bu birleşme sevincini birbirimize yayarak. ”

Your Page Title

Ruh her zaman sabırla bekliyor. Seçtiğin için seni asla suçlamayacak. İlahi gibi, sizi koşulsuz olarak sevecektir ve onun gücünü hissedebileceksiniz.