İyi İnsanlar Bin Kere Affeder Ama Gittiklerinde Bir Daha Geri Gelmezler

Değerleri ve ilkeleri giderek bozulan bir dünyada, maskeler birçok insanın giysisinin bir parçası olduğu için kime güveneceğimizi, umutlarımızı nereye bağlayacağımızı bilmek daha da zorlaşıyor. Çoğu zaman duvarlarla yüzleşiriz ve başkalarının kalplerini kendimize göre değerlendiririz.

Ne yazık ki, çok iyi olmak tehlikeli hale geldi.

Mevcut bağlamda, sanki amaçlar bazı araçları haklı çıkarıyormuş gibi, tüm sektörlerde, aşırı avantajlar için bile, şüpheli şekillerde başarılı olmaya ihtiyaç var. Bu dünyada, başkalarına sadakat ve bağlılık, durdurulmaması gereken bir şey haline gelir, çünkü gerçekten önemli olan, işte ve yaşamda sosyal yükseliş basamaklarını tırmanmaktır.

Pek çok insan hala kimseyi incitmeden, ihanet etmeden, küfretmeden, diğerini incitmeden, kendini birlikte yaşadığı insanların yerine koyarak mutlu olmaya devam ediyor. Ve ilişkileri bu şekilde mahvediyoruz, çünkü birçok insan sonunda bizim ona sunduklarımızı suistimal edecek.

Ancak, her seferinde bocalamak yerine, aldıkları affın kıymetini bilmeyenler her zaman olacaktır. Birçoğu düşünmez ve asla değişmeyecek, sonuçta onlar için yanlış olan dünya, onlar değil.

Kesin olan bir şey var ki, kimse diğerinin iyiliğini istediği kadar suistimal edemez, çünkü öyle bir zaman gelir ki, sevgi ve şefkat olsa bile kuvvet ve sabrın biter.

Your Page Title (#satışortaklığı)

İyi insanlar sayısız kez affeder ama yorulduklarında tamamen pes ederler.
Geri dönüşleri olmaz, affetmez ve iyileşme şansı vermezler.