GÜÇLÜ ÜRETKENLİK İÇİN 4 BENZERSİZ BİLİNÇALTI ZİHİN EĞİTİMİ

Yapmak istediğin her şeyi başarabilecek kadar üretken olduğunu bilerek tüm günlerini rahat bir nefes alarak bitirdiğini hayal et.

Verimliliği artırmanın ve hedeflerinde tutarlı kalmanın tam bir yolu var

Bilinçaltı hala birçok kişi için bir gizem olsa da, onu harekete geçirmenin püf noktalarını anlamak kesinlikle üretkenlik sorunlarını yönetmene yardımcı olacaktır.

Buradaki 4 şaşırtıcı teknik üretkenliğini artıracak ve hedeflerine düşündüğünden daha erken ulaşmana yardımcı olacaktır.

1. Günlük Pozitif Olumlamalar Kullan

Bilinçaltı zihin eğitimi söz konusu olduğunda, belki de olumlamadan daha iyi bir yöntem yoktur.

Tek yapman gereken, sonunda onlara inanmaya başlayana kadar olumlu ifadeleri kendine tekrarlamaktır.

Kendine ‘gerçekten’ doğruymuş gibi bir şeyler anlatmaya çalış.

Doğru ve kesin bir beyanda bulunduğunda; bilinçaltı zihnin sorumluluğu üstlenecek ve sen anlamadan bile inancına tam olarak uygun hareket edecektir. Kendine gerçekten güveniyorsan ve kendini üretken olarak görüyorsan, bilinçaltı zihnin seni gün boyunca üretken olmaya zorlayacaktır.

Birkaç gün sonra, hedeflerinden önce bir engel olarak hareket eden her olumsuz düşünceyi değiştirmeye başlayacaksın. Ve hiç vakit kaybetmeden, her zaman olmak istediğin kadar üretken olacaksın.

2. Olumlu Vizyonları Çağrıştır

Olumlamalar gibi, olumlu vizyonlar da bilinçaltı zihninin kontrolünü elinde tutmana yardımcı olacak güçlü bir araç olarak hareket eder. Tıpkı olumlamalar gibi, olumlu vizyonlar da gerçekmiş gibi belirli bir keyfi durumu yaşamana izin verir.

Tüm bu süreçle ilgili en önemli şey, eğer bu keyfi durumun gerçekleştiğini gerçekten varsayarsan, bilinçaltı zihnin bunu ‘gerçek dışı’ olarak görmeyecektir. Aslında, bu vizyonlar hakkında daha spesifik olursan, bilinçaltına istemeden daha fazla bilgi beslersin. Her şey olumlu bir davranışsal dönüşümle sonuçlanır.

Kendine inanmaya başladığında, zihnin aynı şekilde çalışacak ve daha üretken olmana yardımcı olacaktır. Dolayısıyla, kendini üretken olarak algılarsan, bilinçaltın bunu ‘gerçek’ gerçeklik olarak işleyecektir.

3. Bilinçaltı Zihin Eğitimi için Düzenli Meditasyon Yap

Görselleştirme seni geçici olarak transa sokacak olsa da, yine de meditasyondan tamamen farklı olan hafif bir trans olacak. Eğer bilinçaltınla gerçekten üretkenliğini artırmak istiyorsan, hiçbir şey meditasyondan daha iyi sonuç veremez.

Bu yüzden yoğun programından biraz zaman ayır, rahat bir yer bul, gözlerini kapat ve ulaşmak istediğin hedefleri düşünmeye başla. Bunu birkaç ay boyunca tutarlı bir şekilde yaptığında, otomatik olarak zihninle daha iyi bir bağlantı kuracaksın. Günün sonunda, üretkenlik hedeflerine daha sezgisel, anlayışlı ve odaklanmış olacaksın.

4. Beyin Fırtınası Yapmayı Unutma

Bilinçaltını eğitmenin en iyi yollarından biri, uyumadan hemen önce bir beyin fırtınası seansı seçmektir. Verimlilik eksikliği senin sorununsa, sorunlarını düşün ve hedeflerini bilinçaltına iletmeye çalış.

Uyuduğun zamana kadar bir çözüm bulamasan da, uyandığında, birkaç hedefi önceden belirlemiş olan taze bir zihinle uyanacaksın. Bilinçaltın bu hedeflerle ilgilenecek ve günün geri kalanında ona bağlı kalmana yardımcı olacaktır.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu adımları izledikten sonra, bilinçaltı zihin eğitimi her zamankinden daha kolay olacak! Şimdi arkana yaslan, rahatla ve hayatında dramatik bir dönüşüm için bu eğitim tekniklerini kullanmaya başla.