11 Kasım Numerolojisi ve 11/11 Ritüeli

Kasım her zaman özel bir aydır çünkü 11 rakamının titreşimini tutar.

Nümerolojide 11, daha yüksek alemler ve ruhsal uyanışlarla ilişkili bir Üstat Sayıdır. Aynı zamanda, gerçek ve en yüksek benliğinizle tam uyum sağlamayı temsil eder.

11 sayısı, ayrı bireyler gibi görünsek de, hepimizin gerçekten birbirimize bağlı olduğumuzu ve daha büyük bir bütünün parçası olduğumuzu hatırlatır.

Bu, 1 sayısının iki kez tekrar ettiği ve rakamlar toplandığında 11‘in bize 2 verdiği gerçeğinde görülür.

Biz Biriz ama aynı zamanda birbirimiziz.

11 ayrıca daha yüksek alemlerle ilişkili bir sayıdır. 11 sayısı bile bu dünya ile bir sonraki arasında iki sütun veya iki portal gibi görünüyor.

Kasım ayı boyunca, daha yüksek titreşimlere ve İlahi alemlere kolaylıkla erişebiliriz. Meditasyon, doğada zaman geçirme, günlük tutma ve minnettarlığa odaklanma yoluyla daha fazla ilerleme bulabiliriz.

11 Kasım

Ünlü 11/11! Çok özel bir gün! Bu gün, astrolojide bir güç numarası olan ve aynı zamanda bir sayı olan 1111 sayı kodunu tutar.

Gerçekleştirmek istediğiniz bir şey veya bir dileğiniz varsa, niyetlerinizi belirleme günü bu gündür.

1111, tüm doğa ile tamamen uyum içinde olduğumuzu gösterir.

Bu hizalanma durumundan, burada Dünya’daki yaşamımıza, aynı zamanda yüksek alemlerin sihrine ve bilgeliğine topraklanmış ve bağlı hissetmemiz daha kolay hale gelir.

11 Kasım aynı zamanda kalbinizi açmak ve kalp alanınızın enerjisini güçlendirmek için son derece güçlü bir gündür.

Konu kalp meseleleri olduğunda bloke olmuş hissediyorsanız veya kalbinizin arzusuyla bağlantı kurmakta zorlanıyorsanız, bir niyet belirleyin, meleklerinizden ve rehberlerinizden artık ihtiyaç duyulmayan blokları serbest bırakmanıza yardımcı olmalarını isteyin.

Gün boyunca kalbinizi bilinçli olarak açık tutmaya çalışın ve özellikle de kendinize sevgi, anlayış, bağışlama ve şefkat duymaya başlayın.

Hayatınıza çekmek istediğiniz bir şey varsa onu düşünün ve ardından onu gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak için (küçük olsalar bile) üç adım atın.

11 11 Ritüeli

1. Adım: Kalbinizi açan ve size hayatınızda neşe getiren her şey hakkında 11 dakika boyunca serbest akışlı yazmaya başlayın. Bu, size şu anda neşe getiren şeyleri veya gelecekte hayatınıza getirmek istediğiniz şeyleri içerebilir. Serbest akışlı yazarken, fikirlerinizi kalemi sayfadan kaldırmadan yazmaya devam etmektir, bu nedenle kalemin hareket etmesini sağlamak için her şeyi kendinize yazma izni verin.

2. Adım: Yazdıklarınızı gözden geçirin ve önünüze çıkan tüm önemli etkinlikleri veya duygu sözcüklerini vurgulayın. Bu kelimeler veya aktiviteler, enerjinizi ve zamanınızı nereye odaklamanız gerektiğine dair size ipuçları sağlayacaktır.

3. Adım: Şu anda size en çok hitap eden en iyi 3 duygu kelimesini veya aktivitesini seçin ve ardından bunları ayrı bir kağıda yazın. Şimdi elinizi kalbinizin üzerine koyun ve her biri için tekrarlayın;

‘Kendime hissetme / yapma izni veriyorum (buraya duygu / aktivite ekleyin) Bugünden itibaren bu enerjinin daha fazlasını hayatıma katma izni veriyorum.’

4. Adım: Şimdi gözlerinizi kapatın ve tüm bu güzel enerjiyi getirdiğinizde hayatınızın nasıl görüneceğini hayal edin. İstediğiniz her şeyi başardığınızı, kendinizi neşe ve mutlu hissettiğinizi görün. Bunun üzerinde 11 dakika meditasyon yapın.

5. Adım: Vizyonunuzu aklınızda tutarak, yaşamınızda gerçekleştirmek istediğiniz şey için net bir niyet yazın. Hayatınıza hangi duyguları getirmek istiyorsanız, onları tek bir cümleyle kısaca anlatmaya çalışın. Bu, Evrene açık bir dilek göndermenize yardımcı olacaktır. İşte bazı örnekler;

‘İlerleme niyetim hayatıma daha rahat ve huzurlu enerji getirmek. Böylece en yüksek yolumla uyumlu ve bağlantılı hissedebilirim’

‘İlerlemeye devam etme niyetim, kendimi yeniden genç ve neşeli hissetme izni vermek.’

‘İlerleme niyetim, sezgilerimi dinlemek ve onurlandırmak, böylece kariyerimde daha da ilerleyebilir ve daha fazla bolluk getirebilirim.’

‘İlerlemekte olan niyetim kalbimi yeni aşka açmak ve yeni anıları başkalarıyla paylaşmak.’

Your Page Title

Niyetinize gelince doğru ya da yanlış yoktur, sadece olumlu bir şekilde ifade etmeye çalışın. Niyetinizi edindikten sonra, onu düzenli olarak görebileceğiniz veya birkaç kez yüksek sesle ifade edebileceğiniz bir yerde tutun.