Sihirli Cüzdan Parayı Çekmenizi Sağlayacak En Güçlü Tılsımdır

Cüzdanınız sizin için neyi temsil ediyor? Paralarınızı tutacağınız bir yer? Moda aksesuarı? Veya başka bir şey? Para çekmeye katkıda bulunan birçok para işareti vardır. Ancak, paranızın çoğu zaman saklandığı bir cüzdan hakkında çok az şey söylenir.

Burada para büyüsünün sırlarını açığa çıkaralım ve hangi cüzdanların zenginleşmeye katkıda bulunduğunu ve paranın mucizevi bir şekilde çoğaldığını öğrenelim.

Dikkat etmeniz gereken ilk şey cüzdanınızın malzemesidir. Finansal istikrar istiyorsanız, cüzdanınızı deri olarak seçmelisiniz. Böylece maddi bir konuda gerginliğiniz olsa bile, parasal potansiyeliniz kaybolmayacaktır.

Deri cüzdanlar finansal durumu belirsiz bir şekilde etkiler. Her durumda, böyle bir cüzdanın sahibi, gelirini ve giderlerini net bir şekilde izlemeli, sürekli bir para kaynağına sahip olmalı ve refah seviyesini arttırmaya çalışmalıdır. Bu durumda, cüzdan iyi şanslar getirecektir.

Bir süet cüzdan, aynı anda birkaç yerden para kazanmak isteyenler için mükemmel bir seçenek olacaktır. Düzenli kazançları olmayanlara iyi şanslar getirecektir.

Büyük gelirler için uğraşıyorsanız, bir kumaş cüzdanda asla para saklamamalısınız. Böyle bir cüzdanınız olduğunda her zaman borçlu olacaksınız. Malzeme ne kadar güçlü olursa, para akışı o kadar güçlü olur.

Cüzdanın rengi de refahınızı etkileyebilir. Kahverengi ve siyah renkler istikrar ve finansal büyümeye katkıda bulunacaktır. Bu renkteki cüzdanların neden klasik hale geldiğini ve büyük miktarlarda üretildiğini düşünün. Ancak ana geliriniz yaratıcılık ve sanatla ilgiliyse, sarı veya altın renkli bir cüzdan seçmelisiniz. Cüzdanın diğer renkleri, standart olmayan bir kazanç yöntemi seçenler için maddi refah getirecektir.

Çoğu şey cüzdanın şekline bağlıdır. Dikdörtgen bir yatay cüzdan başarılı finansal işlemlere katkıda bulunacaktır. Dikdörtgen dikey cüzdan, stabilite getirecek ve sahibinin para kazanma potansiyelini artıracaktır.

Oval, kare veya yuvarlak cüzdanlarda para taşımamalısınız – içlerinde para hızla buharlaşacaktır. Böyle bir cüzdanın sahibi sürekli olarak ‘borç içinde’ yaşayacak ve finansal kısıtlama hissedecektir.

Cüzdanınızın iç kısmı da oldukça önemlidir. Cüzdanınızın iç kısmında fazla göz bulunması size yarar sağlayacaktır. Böylece kağıt paralarınızı, bozuk paralarınızı, kredi kartlarınızı ayrı bölmelerde tutabilirsiniz.

Your Page Title

Paralarınızın yanında ödemesi geçmiş faturalarınızı saklamayın, bu finansal krize neden olabilir. Kısacası, cüzdanınızda düzen varsa, o zaman düzenli finansta olacaktır.