Doğu Tıbbının Asırlık Bilgeliği! Ceviz Masajı!

Ceviz, doğanın gerçek bir armağanıdır! Asıl mesele sadece vitaminler ve sağlıklı yağlar açısından zengin olmaları değil, aynı zamanda rahatlatmalarıdır.

Avuç içlerine masaj yaparak sinir gerginliğini doğru zamanda gidermek için her zaman yanınızda birkaç ceviz taşımanız tavsiye edilir. Ne yazık ki, çok sık stres yaşıyoruz, ancak bununla başa çıkmak için nadiren önlemler alıyoruz.

2 dakikada stresten kurtulabilirsiniz.

Avuç içlerimizde iç organların çalışmasından sorumlu aktif noktalar var. Onlara tıklayarak çeşitli hastalıklardan kurtulabilir ve hatta kilo verebilirsiniz!

Hızlı bir şekilde rahatlamak için şunları yapmalısınız:

1. Her avuç içine 2 ceviz alın ve dairesel hareketler yapın.

2. El bileğinin iç yüzeyinde bulunan aktif noktaya, tendonlar arasındaki oyuğa cevizi yerleştirin, diğer elinizin avuç içi ile hafifçe bastırın ve ceviz ile dairesel bir hareket yapın.

3. Küçük parmaklarınızın uçlarına diğer elinizin parmaklarıyla hafifçe masaj yapın.

Doğu tıbbının açıkladığı gibi, egzersizin etkinliği, bir kişinin zihinsel durumunun baş tarafından değil, iç organlar tarafından kontrol edilmesidir. Örneğin enerji akciğerlerde gizlidir, zihin kalpte, ruh karaciğerde, irade dalakta ve bir hedefe ulaşma arzusu böbreklerdedir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Ceviz masajı, stresli bir durumda gerçek bir kurtuluş olabilir. Günlük ritme ara vermek ve ruh halinize dikkat etmek sadece birkaç dakikanızı ayırmaya değer. Çantanızdaki birkaç kuruyemişin bu konuda size yardımcı olmasına izin verin. Arkadaşlarınıza da bu tekniği denemelerini tavsiye edin!