11.11 de Tüm İsteklerinizi Yerine Getirebilirsiniz

Asla gerçekleşmeyecek bir dilek tutabilirsiniz, ancak herhangi bir rüyanın beklenenden daha hızlı gerçekleşebileceği belirli günler vardır. 11 Kasım 2020’de herkes Evren’den arzularını yerine getirmesini isteyebilecek ve bu kesinlikle gerçekleşecek.

Sayılar bir kişinin kaderini etkiler ve onlar sayesinde yeni zirvelere ulaşabilir, gerekli değişiklikleri hayata geçirebilir ve tabii ki değerli arzularınızı yerine getirebilirsiniz. Yansıtılmış Kasım tarihi, önemli konulara odaklanmanıza ve işinizde başarılı olmanıza yardımcı olur. Bu sayının enerjisi aynı zamanda istediklerinizin gerçekleşmesi için de uygundur. Böyle eşsiz bir fırsatı kaçırmamanızı, hayallerinizin hayata geçmesi ve gerçeğe dönüşmesi için 11.11 enerjisini kullandığınızdan emin olmalısınız.

11:11’de Bir Dilek Nasıl Tutulur

Biyoenerji uzmanları, iç dengeyi sağlamak için güne egzersizlerle başlamayı ve planları uygulamayı önermektedir.

Bu gün dilek dilemek mümkün ve gereklidir, ancak basit kuralları takip edin:

Çevreye zarar verebilecek bir şey istemeyin. Bu günlerde herhangi bir olumsuzluk ortadan kalkmaz, ancak bir bumerang gibi hayata döner;

Sakin ve huzurlu bir halde dileklerde bulunun, hayallerinizi tartın ve gerçekten gerçekleşebilecek olanı seçin;

Soyut bir şey istemeyin, aksi takdirde arzularınız amaçlandığı gibi gerçekleşmeyebilir. Bugün 2 şekilde dilek tutabilirsiniz ve herkes kendisine en uygun olanı seçebilir.

1. Tam olarak sabah 11 saat 11 dakika veya 23: 23’te, dileğinizi yüksek sesle telaffuz edin.

2.Dileğinizi on bir kağıda yazın ve birbirine tutturun. Daha sonra gece yastığınızın altına yerleştirin.

Your Page Title

Bu günde, sadece dilek tutmakla kalmaz, aynı zamanda sezgisel yeteneklerinizi de geliştirebilirsiniz. Günün enerjisi yeni yetenekler keşfetmenize yardımcı olacak ve eğitim yoluyla, altıncı hissinizi başarıya ulaşmak ve sorunları önlemek için kullanabileceksiniz.