Kasım Numerolojisi: 11 / 11’in Gücüyle En Derin Arzularınızı Ortaya Çıkarın

11 Kasım, yılın en büyülü günlerinden biridir. 11, bir ana sayı olarak kabul edilir ve gerçekten olağanüstü güçlere sahiptir.

Sayı takvimlerimizde iki kez göründüğünde, ana sayının enerjisi gerçekleştirmek istediklerimizi besler. Evrenin destekleyici güçleri, arzularınızı gerçekleştirmenize yardımcı olmak için bu gün ile birleşiyor. Bu büyülü günün ayrıntılarına girelim.

Numerolojide, 1 sihirbaz tarafından temsil edilir. Sihirbazın, kesinlikle hiçbir şeyin olmadığı bir şeyi ortaya çıkarmak için manevi ve fiziksel araçlarını kullandığı bilinmektedir. 11 ile sihirbazın gerçekleştirme güçleri ikiye katlanır, burada rüyalar hızla gerçeğe dönüşür.

Etrafınızda 11’i fark etmeye devam ederseniz, bu Evren’den ilahi amacınızı takip ettiğinize dair bir işarettir.

11 Kasım, gerçekleştirmek istediğiniz en büyük hayallerinizi canlandırmak için harika bir gündür. Bu enerji için hiçbir rüya çok büyük değildir! Hayalinizdeki ev veya mükemmel partner olun, onları kalbinizin derinliklerinden düşünün ve enerjiyi serbest bırakın. Gerisini Evren yapsın.

Bugün içinizdeki sihri aramanıza ve kendi becerilerinizle çalışmanıza yardımcı olur.

Açık fikirli olun, ruh rehberlerinizle yeniden bağlantı kurun. Böylece hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu gün ile gelen İkiz Alev bağlantısının enerjisi ruh yolunuzda devam etmenize ve gerçek aşkınızı çağırmanıza yardımcı olur.

111 Melek Numarası

Işık kodları, 111 gibi sayı dizileri yardımıyla melekler tarafından etkinleştirilir. Bu ışık kodları ruh gelişimimizi destekler. 11:11 veya 111’i görmek Koruyucu Meleklerin sizinle bağlantı kurma yoludur. Ve 11 Kasım’da, sizi devam etmeye cesaretlendiren bu enerji büyütülür.

11, daha yüksek gerçekçiliğe açılan bir kapıdır. Rehberleriniz, arzularınızı gerçekleştirmeniz için sahip olduğunuz araçları size gösterebilir. Bu, içsel büyülü güçlerinizle bağlantı kurmanın ve onu dünyayla paylaşmanın zamanıdır.

Çekim Yasası bize gerçekleştirmek istediklerimizin düşüncelerimizle başladığını öğretir. Düşündüğümüz şey, enerjimizin nereden aktığıdır. 11/11 olmasa bile, realitenizi şekillendiren düşüncelerinizdir. Olumsuz düşüncelerin sizi tüketmesine izin vermeyin. Ve en iyi sonuçlar için niyetlerinizi belirleyin.

İstediklerinizi gerçekleştirmeyi düşünmeden önce, neden belirli bir fikri gerçekleştirmek istediğinizi düşünün. İçinize bakın ve arzularınızın ardındaki nedenleri öğrenin. Bu netliğe sahipseniz, istediğiniz her şeyi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Arzularınız konusunda net olduğunuzda ve meleklerinizin tam desteğini aldığınızda istediklerinizi gerçekleştirmeye hazır olacaksınız.

Kendinize, gelecekte kendinizi nasıl görüyorsunuz gibi sorular sorun.Kim ya da ne sizi çevreliyor? En derin arzularınızı gerçekleştirdiğinizde nasıl hissedeceksiniz? Bunlar hakkında ne kadar çok düşünürseniz, onları gerçekliğinize dönüştürmek o kadar kolay olacaktır. Her eyleminizin gerçekleşme sürecinin bir parçası olmasına izin verin.

İkiz Alev Enerjisi

Doğada var olan ikiliği temsil eden 11, İkiz Alev ilişkilerini de yönetir. Tıpkı yin ve yang, eril ve dişil olduğu gibi, ruhumuzun da bir aynası vardır, İkiz Alevimiz. İyi tarafımızı olduğu kadar gizli tutma eğiliminde olduğumuz kısımları da yansıtırlar.

Hala İkiz Alevinizi bulamadıysanız, onlarla bir bağlantı kurmak için 11 Kasım’ı kullanabilirsiniz. Zaten yanınızda yoksa ikizinize seslenin. Ve yaparsanız, bağı güçlendirmek için bu günü kullanın.

Your Page Title (#satışortaklığı)

11/11 enerjisiyle çalışmak, ruh yolu enerjimizi bulmamıza yardımcı olur. Pozitifliği elde etmek için bu hizalamalardan yararlanın. Evrenin size gönderdiği birçok armağan için şükredin ve rehberlerinizi teşekkür edin. 11 Kasım, var olan enerjilerle iletişim kurmak için harika bir gün, ama bu sadece kendinizden daha fazlasını istemeye devam ettiğiniz anlamına gelmez.