Kasım Ayı Melek Numerolojisi: 2020’de 11.11 Tarihi Ne Diyor

11 Kasım kolay bir gün değil. Bu, tüm yılın en güçlü ayna tarihlerinden biridir. Bu gün, Bir’in büyüsü nedeniyle tüm ay için en uygun günlerden biri olarak adlandırılabilir.

Bu güne kendinize ve dünyaya sevgiyle başlamaya çalışın. Bu, iyimserliğin ve nezaketin zeka ve girişimden çok daha değerli olduğu zamandır. Aynı şeyi dünyadan ve insanlardan almak için olumlu duygular yayınlayın.

Melek numerolojisine göre 1, yardım, destek ve faaliyet anlamına gelir. Bu, yeni işlere başlayabileceğiniz ve başlamanız gereken gündür. Arzularınızı gerçekleştirmek, ilerlemek, uyum için çabalamak ve yeni zirveleri fethetmek gerekir.

1, yeni başlangıçları ve ilahi müdahaleyi sembolize ediyor. Size ve çevrenizdekilere iyi gelen veya en azından kimseye zarar vermeyen şeyleri yapmanız gerekir. Koruyucu melekler, insanların hayatlarına aktif olarak katılmak için çaba göstereceklerdir.

Uzun yolculuklar için gün elverişli olacaktır. 11.11’de dinlenmek için bir yere giderseniz, gerisinin son derece olumlu olacağına inanılıyor. Numeroloji uzmanları, bugün insanlarla tanışabileceğinizi, buluşabileceğinizi, aşkınızı itiraf edebileceğinizi, bir düğün planlayabileceğinizi ve bir araya gelebileceğinizi düşünüyor.

Ayrıca bu zamanı işlerinize de ayırabilirsiniz. Yeni projelere başlayabilir, iş yerinizi değiştirebilirsiniz. 11:11 in Büyüsü insanları motivasyon, yaratıcı enerji ve özlemlerle dolduracak.

Aydınlanma ve Başarıya Nasıl Ulaşılır

Bakılması gereken ilk şey sezgidir. Özellikle bir tür seçim yapmak zor olduğunda iç sesinizi takip etmek çok önemlidir. Hayatınızı daha iyi hale getirmenize yardımcı olacaktır. Hayat yolunuzdaki ilk değişiklikleri 11 Kasım’da değil bir süre sonra görebilmeniz mümkündür. Hızlı sonuçlar beklememelisiniz. Bu nedenle sonuç için çalışmamalı, sadece sürecin tadını çıkarmalısınız.

Meditasyonlar bu gün faydalı olacaktır. 11.11, manevi uygulamalar, hayatın anlamı hakkında düşünmek için ideal bir zamandır. Düşüncelerinize dalmakta özgür hissedebilir, hayatınızı ve kaderinizi analiz edebilirsiniz. Ay’ın bu gün Başak’ta kalması, uygulamaların olumlu etkisini büyük ölçüde artıracaktır.

Başkalarını dinlemeye gerek yok. Bu gün uzmanlar, arkadaşlardan, meslektaşlardan ve hatta en yakın kişilerden gelen tavsiyelere dikkat etmemeyi şiddetle tavsiye ediyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

11 Kasım haklı olarak iktidar günleri listesine dahil edildi. Bu, iyi şansın tüm insanlara neredeyse eşit şekilde gülümsediği büyülü bir zamandır.