Yaşamınıza Bolluğun Akmasını İstiyorsanız Bu 10 Şeyden Kurtulun

Zengin, bol ve aynı zamanda büyük miktarda paraya sahip olmanın anlamı hakkında zihnimizde birçok negatif inanç var.

Bu fikirlerin gitmesine izin vermek yerine, bolluğun sağladığı tüm nimetler ile eğlenmek ve mutlu olmak için kendimize izin vermeliyiz.

Bu günden itibaren, artık bize hiçbir amaca hizmet etmeyen şeyleri yapmayı bırakacağız ve değişime kavuşacağız.

1. Karamsar Düşüncelerden Uzaklaşın

İçinde yaşadığımız dünya aslında hepimiz için yeterlidir, bu yüzden bunun doğru olduğuna inanmamız gerekir. Hayatımızı ve zihniyetimizi de değiştirmeliyiz. Ayrıca, karamsarlığı bilişsel olarak bırakmalıyız ve bolluğun hayatımıza akmasına izin vermeliyiz.

2. Kendinize Olan Saygınızı Düşürmekten Vazgeçin.

Kendimizi küçük, önemsiz ve değersiz olarak görme ihtiyacından vazgeçmeliyiz. Hayatın bize sunduğu her nimetin tadını çıkarma hakkına sahibiz, tıpkı diğer herkes gibi. Benlik saygısının yokluğundan vazgeçmeliyiz.

3. Sorumluluk ve Suçluluktan Vazgeçin.

Para ile sahip olduğumuz başarılı olmayan ilişki için ebeveynlerimizi, eşimizi, yakın çevrenizi ??veya tüm dünyayı suçlamayı bırakmalıyız. Biz kurban değiliz ve bu şekilde davranmayı kesmeliyiz. Yaşamımız için kontrolü ele almalıyız.

4. Bolluğu Reddetmeyi Bırakın

Yaşamımızın bir çok armağanlarla bizi örtmesine izin vermek çılgınca bir şey değildir. Bu yüzden reddetmeyi bırakmalı ve yaşamımıza giren bolluğu tutmaya başlamalıyız.

5.Geçmişi Düşünmeyi Bırakın

Geçmişimizde paramızın ne kadar az olduğunu düşünmemeliyiz, ailemizle ya da atalarımız ile birlikte yıllar önce çok şey yaşadık. Bu sadece bir anıdır ve gerçekliğimiz değildir. Zaman değişiyor ve biz de değişmeliyiz.

6. Korkularınızdan ve Şüphelerinizden Uzaklaşın.

Bolluğun yanı sıra servetin yanı sıra, paranın kötülüğün kaynağı olduğu gerçeğine değmemeye veya hak etmeme korkusundan vazgeçmeliyiz. Aslında, kötülük insanların para ile yaptıklarının bir sonucu olarak ortaya çıkıyor, aslında bu para yüzünden olan bir şey değildir. Bunu her zaman hatırlamalıyız.

7. Kendinizi Tüketmeyi Bırakın.

Ayaklarımızı kendini yok etmekten kaldırmalı ve ondan sonra bolluk pedalına basmalıyız.

8. Yaşamın Çaba Gerektirmesi Gerektiğini Söyleyen Negatif Fikirlerden Vazgeçin.

Yaşamlarımız bir mücadele olarak tasarlanmamıştır, ancak böyle fikirlere inanmakla böyle olmasını sağlarız. Tüm bu negatif inançlardan vazgeçmeliyiz ve işlerin daha iyi bir şekilde değişeceğini göreceğiz.

9. Maneviyat Ve Bereketin Bir Araya Gelmediği Fikrinden Vazgeçin.

Birbirleri olmadan gidemezler. Nefes vermek için önce nefes almalıyız. Bu, bolluk ile aynıdır. Verebilmemiz için kendimize alma izni vermeliyiz.

Your Page Title

10. Titreşimlerinizi Azaltın.

Bilim insanı Nikola Tesla aslında insanlara frekans, enerji ve titreşim hakkında düşünmelerini öneren ve böylece Evrenin sırlarını bulabilmelerini öneren kişiydi. Titreşimli dağınıklığımızın temizlenmesiyle, sadece bu sırları değil, aynı zamanda gerçek doğamızın da bol olduğunu keşfedeceğiz.