Niyetlerinizi Belirlerken Kaplan Gözü Taşını Kullanma

Kaplan göz taşı, enerji iyileşmesinde kullanılan en yaygın taşlardan biri, aynı zamanda en güzel ve en güçlü olanıdır.

Mistik görünüşü bir kaplanın gözüne benzer ve adının türetildiği kısım burasıdır. Kırmızı, kahverengi ve altın sarısı renkli çizgilidir.

İpeksi, parlak bir görünüme sahiptir ve tipik olarak ışık bantlarıyla kahverengi bir taş olarak tanımlanır. Kaplan gözü taşına bakmak çok güzeldir ve sadece ona bakara zihninizi sakinleştirebilirsiniz.

Bu taş meditasyonda zihin odaklanmasına yardımcı olmak için kullanılmıştır. Kaplanın gözünden gelen renkler ve titreşimler, düşüncelerimizi konsantre etmenize izin verir.

Niyetlerinizi uyguladığınızda, hedeflerinizi görselleştirmek ve harekete geçirmek önemlidir. Ve bu süreci hızlandırmak ve geliştirmek için mükemmel bir taştır. Solar pleksus çakrasına karşılık gelir ve aynı zamanda kötü ruhlara, hayaletlere ve enerji vampirlerine karşı korunmak için harika bir taştır.

Sizi çevreleyebilecek negatif enerjilere karşı korunmak için, kaplan gözü taşını yeni bir ay boyunca kullanın. Bu taşın diğer bazı sihirli özellikleri ise cesaret, enerji, şans ve kehanettir.

Kaplan Gözü taşının yönetici gezegeni Güneş’tir. Kendinden emin değilseniz ve cesaretiniz yoksa, kaplan gözü taşının yanınızda bulundurun. Sadece güveninizi arttıracağından değil, aynı zamanda sizi topraklayacak ve size huzur verecektir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Kaplan gözünü dekorasyonunuzda kullanırsanız çalışma alanınızı değiştirebilirsiniz. Bilgisayarınızın veya masanızın etrafına yerleştirmek, konsantre olmanıza ve işinizi daha verimli bir şekilde yapmanıza yardımcı olur.