3 – 9 Ocak 2022 Haftası Mali Burç Yorumu – Bu Hafta Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Paranın yokuş yukarı gitmesini sağlamak için finansal burcunu kontrol etmende fayda var. Buradaki tavsiyeler seni yanlış adımlardan kurtaracak, refah ve iyi şans çekmene yardımcı olacaktır.

Neredeyse her hafta zorlu bir başlangıç ​​yapıyoruz. Her şey Pazartesi felsefesi ile ilgili. Haftanın en zor gününü hayırlı bir güne dönüştürmek için fısıltıları kullan. Bu hafta kesinlikle parayı korkutacak şey olumsuzluktur. Uygun bir Merkür’ün arka planına karşı, bu kontrendikedir. Bu yüzden “Yapamam”ve “İyi değilim” gibi yıkıcı düşüncelerden bir an önce kurtulmak önemlidir.

Koç Burcu

Burçta lider olarak doğan Koç, insanları nasıl yöneteceğini tam olarak bilir. Ocak ayının başlarında onlara en fazla onur kazandıracak bu tür bir çalışmadır. İşten dinlenmeye gelince, onu akılsız alışveriş etrafında değil, fiziksel ve zihinsel sağlığın restorasyonu etrafında inşa etmek daha iyidir. Sağlık, Ocak ayının başlarında yüksek üretkenlik ve zenginliğin anahtarıdır. Koç’un bu haftaki mali durumu, çekiciliğe, imaja, ruh haline, başkalarını iyimserlikle suçlama yeteneğine büyük ölçüde bağlı olacaktır.

Boğa Burcu

Boğa, iş konularında insanlarla çok iletişim kurmak zorunda kalacak. Bu iletişim kesinlikle meyve verecek ve Boğa’ya yeni fırsatlar ve finansal teklifler verecektir. Bu hafta, mali durumunu iyileştirmek için ritüeller yapmak için idealdir. Başarıyı çok çalışarak elde edebilirsin. Yıldızlar Boğa’ya çok fazla güç ve enerji verecektir. Boğalar artık dışarıdan yardım beklemeden yalnız hareket etmenin daha iyi olduğuna inanıyor. Bu burçtaki kişilerin bu hafta bir terfi alması mümkündür.

İkizler Burcu

Yıldızlar, İkizler’in finansal ve iş isteklerini yerine getirmesine yardımcı olacak. Gök cisimleri elverişli bir konumdadır, bu nedenle ilk bakışta en sıradan günler bile çok iyi olabilir. Sıradan işler bu insanların ceplerine daha fazla para çekebilecek. Arzuları yerine getirmek için etkili bir ritüel, iş değiştirirken, terfi alırken ve pahalı alışverişler yaparken yardımcı olacaktır. Hafta aynı zamanda tasarruf için de iyidir. Kumbarada gerekli miktarı bir kenara bırakmak için en uygun günler 6, 7 Ocak’tır. Hareketsiz oturmayan hırslı İkizler için bu hafta çok uygun bir hafta olacaktır.

Yengeç Burcu

Bu hafta, istikrar ve sükunete değer veren Yengeçler için idealdir. Şüphe ve olumsuzluklarla dolu Yengeçler, olumsuz programları kaldırmak için meditasyondan faydalanabilirler. Kariyer büyümesine veya finansal refaha son vermemek için işteki tüm adımlarını iki kez düşünmelisin. Yengeçler kendilerini zenginleştirebilecekler, ancak sağduyunun sesini takip edebilirlerse. Alışveriş sürecinde düşünceli hareket etmekte de fayda var. Bu burcun yaratıcı insanları büyük bir sipariş alabilir.

Aslan Burcu

Aslanların işte başarılı olmak için yaşam sevincini uyandırması gerekecek. Borçlar varsa, bunları en azından kısmen dağıtmaları tavsiye edilir. Düşüncesizce para harcamaya değmez: satın almaların olması gerektiği kadar mutluluk getirmemesi muhtemeldir. Bu burcun birçok temsilcisinin para ve iş değişikliklerini karşılaması gerekecek. Ayrıca Aslan güvenle hareket edebilir, onarımlara başlayabilir, uzun bir yolculuğa çıkabilir, mevcut kaynakları yetkin ve düşünceli bir şekilde kullanabilir.

Başak Burcu

Başak çok fazla enerjiye ve güce sahip olacak, ancak sezgi zarar görebilir. Gücünün bir kısmını yeniden kazanmak için egzersiz yapabilirsin. Momentum ve başarı yavaş yavaş ve kademeli olarak artacaktır. Köklü değişiklikler için umut etmeye gerek yok. Başarıya doğru küçük, düzenli adımlar atmak daha iyidir. Bu, hafta ortasına kadar bu insanların enerjisini tüketebilecek risklerden ve toplam özveriden kurtulması daha iyidir. Bu hafta aldığın parayı uygun şekilde yönetmelisin. Hafta sonunu ise güvenle alışveriş yaparak geçirebilirsin.

Terazi Burcu

Ocak ayı başlarında Terazi zihinsel engeller tarafından engellenecektir. Onlardan kurtulmak için doğru insanlarla bağlantı kurmak ve tembel olmamak önemlidir. Başarılı bir kariyer inşa etmek isteyenler 3-9 Ocak haftasında ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorunda kalacaklar. Yapılan çabalar hemen olmasa da meyvesini verecektir. Dikkat ve uyanıklık, Venüs’ün Güneş ile olumsuz bir açıda olduğu Pazar günü Terazi için kullanışlı olacaktır. Bu günde alışveriş yapılmamasını şiddetle tavsiye ederim. Ama önceden düşünülmüş ve planlanmış harcamalar için bir istisna yapılabilir.

Akrep Burcu

Akreplerin iş yerinde büyük sıkıntıları ve sorunları olabilir. Özel komplolar, olumsuz etkileri en aza indirmeye yardımcı olacaktır. Özellikle iş doğrudan parayla ilgiliyse, daha az risk almak da önemlidir. Hizmet sektöründe çalışanlar kadar yaratıcı Akrepleri de büyük başarılar bekleyebilir. İstikrarlı bir ruh hali ve iç denge, bu kişilerin finans ve çalışma alanlarındaki müttefikleridir. Serin bir kafa ile doğru stratejiyi seçmek çok daha kolay. Akrepler bu hafta altıncı hislerinden çok daha iyi faydalanacaklardır.

Yay Burcu

Yay burcu oldukça gergin ve dinamik bir hafta geçirmek zorunda kalacak. Sık sık önemli kararlar vermek ve Yay burcunun alışık olmadığı şeyleri yapmak zorunda kalacaksın. Böyle bir ritimde, dinlenmek ve bilincin arınması için zaman bulmak zorunludur, aksi takdirde oldukça hızlı bir şekilde yanabilirsin. Gevşeme mantraları, fiziksel ve zihinsel yorgunluğu atlamana yardımcı olabilir. Sağlıkla ilgili harcamalar faydalı olacaktır. Hafta, Kova burcundaki uğurlu Merkür’ün himayesinde yapılacak, böylece alışverişe gidebilir, kendin için bir şeyler satın alabilirsin.

Oğlak Burcu

Bu, seyahat etmek ve ayrıca araba kullanırken çalışmak için harika bir zamandır. Hareket halindeki insanlar için yıldızlar güç ve dayanıklılık kazanmalarına yardımcı olacaktır. Ticaret ve iletişim ile ilgili çalışmalar da verimli olacaktır. Evde çalışan Oğlaklar için feng shui kurallarına göre temizlik yaparak haftaya başlamak daha iyidir. Bu, geliri önemli ölçüde artıracaktır. Pazartesi günü, bu insanlar tetikte olmalı ve parayı israf etmemelidir. Ayrıca her parasal kararda çok dikkatli olmalısın: Oğlaklar sezgilerine güvenebilir ve sevdiklerinin tavsiyelerini kullanabilir.

Kova Burcu

Kova burçları, en çekici burçlar arasındadır. Bu, anlaşmalar yapmalarına, kendileri için en iyi koşulları elde etmelerine yardımcı olacaktır. Bu hafta yeni bir iş aramak, müzakereler yapmak, iş kurmak ve satışlar için ideal bir hafta. Kovalar muhtemelen 3 ile 9 Ocak arasında paralarının bir kısmını eğlenceye harcamak isteyeceklerdir. Paradan tasarruf etmek için harcamalarını önceden planlamak daha iyidir. Cebinden para akmaya devam ederse, çevreye daha yakından bakmalısın: Toksik insanların negatif enerjisi yoksulluğa yol açabilir.

Your Page Title

Balık Burcu

Mali başarıyı artırmak için Balık, haftaya işyerini temizleyerek ve toplayarak başlamalıdır. Zor finansal kararlara gelince, sağduyu bu burcun insanları için en iyi yardımcı olacaktır. Bu hafta adımlarını ve kararlarını dikkatlice tartman gerekir. İşte olumsuz anlar varsa, onlara odaklanmamak daha iyidir. İyi düşünürsen bu zamanını doğru yönetmene yardımcı olacaktır.