5 – 11 Temmuz 2021 Haftası Mali Açıdan Seni Neler Bekliyor

Bir kişinin finansal başarısı, yıldızların ruh hali de dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır. Bu yazıda, 5 – 11 Temmuz tarihleri ​​arasında finans sektöründeki şansımızın ne olacağından bahsedeceğim.

Çoğu zaman baş düşmanımız kendimizdir. Bu hafta negatif programlardan kurtulmaya çalış. Bu, haftanın evrensel tavsiyesi. Kendine “Para kazanamayacağım”, “başarı benimle değil” demekten vazgeçmektir. Hayatını değiştir. Küçük başla, kendine güven ve arzularının etrafında döndüğünü kabul et.

Koç Burcu

Koç bu hafta para ve iş alanında başarılı olacak. Ayrıca bilge insanlar bolluk ve refah çekme sürecini hızlandırmaya yardımcı olacak. Bu insanların enerjisi inanılmaz derecede güçlü olacak. Etraftaki insanlar bu baskıyı hissedecek, bu yüzden düşmanlar teslim olacak, arkadaşlar ve iyi dilekler Koç’a çekilecek. Bu, birlikte çalışmaktan korkmaman gereken bir dönemdir. Otoritesi altında birçok kişiye sahip olanlar, büyük finansal başarı bekleyebilir. Borç duygusu yüksek olan Koç, finans sektöründe çok başarılı olacak.

Boğa Burcu

Boğa’nın verimli bir hafta için içsel olarak uyum sağlaması önemlidir. Refahı çekmek için bir mantra, enerji titreşimlerini doğru dalgaya ayarlamana yardımcı olacaktır. Yardım etmeye, yarı yolda buluşmaya istekli daha çok insan olacak. Boğa’nın sahada bir savaşçı olmadığını anlamasının ve pratikte test etmesinin zamanı geldi. Para, nasıl paylaşılacağını bilenler tarafından sevilir, bu nedenle 5’ten 11’e kadar olan dönemde sevdiklerine hediyeler alabilir, hatta arkadaşlarına yardım edebilirsin. Açgözlülük itibarına ciddi şekilde zarar verir. Kimse duygusuz insanlarla çalışmak istemez.

İkizler Burcu

İkizler’in bir dizi sorun ve yeni finansal zorluklar yaşaması bekleniyor. Enerji ve güç aynı anda her şey için yeterli olmayabilir, ancak bir çıkış yolu vardır. Takip etmeye başlayabileceğin enerji artırıcı alışkanlık var. Onlar sayesinde hem kazanmak hem de rahatlamak mümkün olacak. Yaratıcı görevler seni bekliyor ve fiziksel çalışma yorucu olmaktan çıkacak. Zor anlarda, yapıcı bir diyaloga girmelisin. Biriyle sürekli tartışmak ruh halini ve maddi şansını olumsuz etkileyebilir.

Yengeç Burcu

Para Yengeçleri sever, ancak bu, rahatlayabilecekleri ve deniz kenarında havayı bekleyebilecekleri anlamına gelmez. Yıldızlar onların tarafındadır, ancak şans sonsuz değildir, bu nedenle her şeye odaklanmak ve her şeye hazır olmak önemlidir. Para toplamak için güçlü bir ritüel, önemli projeleri tamamlamana, bir şeyler satmana ve daha da büyük bir başarı ile bir anlaşma yapmana yardımcı olacaktır. 5’ten 11’e kadar olan dönemde, “Kendin ol.” Kalbini daha sık dinlemeye başla.

Aslan Burcu

Aslanlar ile finansal olarak her şey yoluna girecek, ancak bazen yolda sadece havayı bozmak isteyen toksik insanlar olacaktır. Bu, Aslan’ın enerjisini zayıflatacaktır, ancak olumsuzluktan kurtulmak için güçlü bir arınma uygulaması, hoş olmayan düşüncelerden ve hatıralardan hızla kurtulmalarına yardımcı olacaktır. Aslanlar rüya gibi olabilir – bu, arzuları görselleştirmeye ve finansal başarıyı çekmeye yardımcı olacaktır. Aslanlar için uygun finansal değişikliklerin zamanı geldi.

Başak Burcu

Başaklar için bu haftanın en zor günü Pazartesi olacak ama umutsuzluğa kapılma. Haftaya olumlu bir şekilde başlamak için bazı yararlı ipuçları var. Haftanın başında her zamanki aktivitelerini yapmalısın. Çarşamba gününden itibaren işler daha iyiye doğru değişmeye başlayacak. İşe tam olarak katılmak mümkün olacak. En şanslı olanlar yaratıcı mesleklerin temsilcileri olacak: yazarlar, müzisyenler, tasarımcılar. Planların en hızlı şekilde uygulanması için daha az dinlenmen ve daha çok çalışman gerekir.

Terazi Burcu

Terazi genellikle para konusunda şanssız olan bir Burç olarak anılır. Bu hafta her şey tam tersi olacak: alım satım yaparken şanslı olacaklar. Ayın 11’inde finans gezegeni Merkür zayıflayacağından, Pazar gününden önce en önemli alımları yapmak için zamanının olması gerekiyor. Ayrıca kendi kendine kuruntu yapmamalısın. Bir illüzyon dünyasında yaşamayı bırakmanın zamanı geldi. Bu durum Terazi’de ciddi maddi kayıplara yol açabilir. Başarı, değişim için can atan herkesi bekler, ancak oturup bu değişikliklerin gelmesini beklememelisin.

Akrep Burcu

Akrepler bu hafta hayattan gerçekten ne istediklerini anlayabilecekler. Bu, iş arayanlar, yeni bir iş kurmak veya yeni bir hobi bulmak isteyenler için çok önemlidir. Bu hafta bir aydınlanma zamanı olacak. Müzakereleri başlatmayı veya daha agresif davranmayı deneyerek mali pastadan payını zorla almaya çalışabilirsin. Akrepler başarılı olacaktır çünkü yıldızlar ve gezegenler yanlarındadır. Şimdi asıl şey dinlenmeyi unutmamak.

Yay Burcu

Geleneksel olarak, bu insanların seyahat etmeyi sevdikleri kabul edilir, ancak bu hafta iş seyahatlerine çıkmamak en iyisidir. Direksiyon başında çalışanları bazı finansal zorluklar da bekleyebilir. Bu burçtaki bazı insanlar, şans onları terk etmiş gibi hissedebilir. Şimdi kendinden şüphe etmemek ve cesaretini kaybetmemek çok önemlidir. Evet, yıldızlar gücünü test etmeye çalışacak, ancak bunun sonsuza kadar süreceğini düşünmene gerek yok. Şimdilik alışverişi ertelemek daha iyidir.

Oğlak Burcu

Zengin olma fırsatını kaçırmamak için hareket etmek önemlidir. Oğlaklar uygun bir zaman gelene kadar bekleyemezler. Yorulmamak için duygusal sağlığı ve güçlü enerjiyi korumaları gerekir. Oğlaklar nadiren yorulurlar, ancak şimdi bile enerjilerinde daha dikkatli olmaları gerekecek. Dinlenmeyi unutmamalısın, çünkü fazla çalışma yanlış kararlara ve mali kayıplara yol açabilir.

Kova Burcu

Tüm araçlar savaşlar için iyidir ve daha da fazlası mali mücadelede. Yıldızlar ve gezegenler olumlu etkilerini zayıflatacağından, para çekmek için doğal taşları kullanılmalısın. Kova, dil öğrenerek finansal çekişmelere geçici olarak ara verebilir. Ayrıca, zor müşteriler ve meslektaşlarla uğraşırken kısıtlama uygulamalısın. Bu, güveni kaybetmemeye ve verimli işbirliğini sürdürmeye yardımcı olacaktır.

Your Page Title

Balık Burcu

Balıklar yoksulluğa yol açan hataları mümkün olduğunca nadir yapmalıdır. Şimdi Evren yardım etmeye hazır değil, bu yüzden her şeyde dikkatli olmalısın. Bu insanların hayatları yeni bir finans kanalına dönüşecek. Bunu yapmak için, tüm değişiklikleri kabul etmen ve kaderden şikayet etmemen gerekecek. Bu durumda, bu kanal olumlu olacaktır. Haftanın sonunda, yanlışlıkla para alınması mümkündür. Belki Balık parada inanılmaz derecede şanslı olacak.