Evde Enerjisini Geliştirmek İçin 5 Güçlü Feng Shui Tılsımı

Finansal durumunu iyileştirmek, sevgiyi çekmek veya evdeki alanı uyumlu hale getirmek ister misin? Feng Shui öğretileri sana bu konuda yardımcı olabilir. Evdeki belirli nesneleri düzenle ve evinin enerjisini artır.

Burada sana mutluluk ve refah getirecek 5 şeyden bahsedeceğim.

Beyaz Kaplan: Feng Shui öğretilerinde evi korumanın tılsımı beyaz kaplandır. Yin’in kadınsı prensibini kişileştirmesine rağmen, tüm aile bireylerini negatiflikten, hırsızlardan ve kötü niyetli kişilerden güçlü bir şekilde koruyabilir. Beyaz Kaplan, evi negatif enerji ve soygunlardan korur. Ayrıca Beyaz Kaplan, yeni evlilerin aile mutluluğunu korumaya da yardımcı olacaktır. Beyaz Kaplanı evin girişine yerleştirebilirsin.

Büyük Yeşil Ejderha: Feng Shui’de iyi şansın sembolüdür. Mutluluk, her konuda iyi şans ve bol miktarda para getirecek. Bu, Öğretideki en güçlü tılsım olan Dört Göksel Hayvandan biridir. Yeşil Ejderha için en iyi Feng Shui konumu, evin doğu ve güneydoğu tarafındadır.

Altın Para Kurbağası: Bir Feng Shui para tılsımıdır. Kurbağanın ağzındaki bozuk para, servet ve parasal şansı simgeliyor. Kurbağanın çalışır durumda kalması için düzenli olarak yıkanması gerekir. Kurbağayı akan suyun altına koyarsan sana bol miktarda para getirecektir.

Üst Üste Yerleştirilmiş Birkaç Kaplumbağa: İstikrarlı mali durumu simgeler. İdeal konum evin kuzey tarafındadır. Evindeki kariyer ve güç yeridir. Kaplumbağaların yanında bir akvaryum olması daha iyidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Yarasa: mutluluğun sembolüdür. Ayrıca, bazıları Yarasalara refah tılsımı diyorlar, bu yüzden genellikle Çin paralarının yanında görülebiliyorlar.