Hayatınıza Parayı Çekmenin 7 Basit Adımı

Hayatınıza para çekmek ve finansal açıdan bağımsız bir insan olmak ister misiniz?

Neden bazı insanlar bu kadar çabayı ve büyük kaybı olmadan bunu başarır? Sırları nelerdir?

Şöhretin dikenli yolu gibi, zenginlik ve refahın yolu da uzun ve zor görünebilir. Ama asla imkansız değildir.

İşte hayal ettiğiniz maddi refahı sağlamaya yardımcı olacak 7 basit adım:

1. Mutluluğu ve Refahı Hhakettiğinize İnanın

Zenginlik ve maddi refahı çekmek için mutluluğu hakettiğinize inanmalısınız. Mutluluğun sırrı, yeni girişimlere büyük ölçüde yardımcı olan özgüvenimizle başlar. Kendimize değer vermeye başladıkça, yaşamda belirli yüksekliklere ulaşma şansınız da artar.

Burada belirtilen adımların hiçbiri gerçekten mutluluğa layık olduğunuza inanmadığınız sürece önemli olmayacaktır. Ve bunun gerçekleşmesi için, hayatınızın geçmiş olaylarından kaynaklanan suçluluk ve utançtan vazgeçmelisiniz.

2. Şu Anda Sahip Olduğunuz Şeylere Odaklanın.

Birçok insan, sahip olmadıkları veya kaybettiği şeyleri düşünme tuzağına düşerler. Bu tür düşünceler devam etmenize izin vermeyerek hayatı zehirler.

Bu istem dışı davranış çizgisi, bizden mutluluk ve pozitif enerjiyi uzaklaştıran düşüncemizin olumsuz bir sarmalının ortaya çıkmasının nedenidir. Bu tür olumsuz düşünceleri zihninizden atın.

Bunun yerine sahip olduğunuz şeylere odaklanın ve bunun için minnettar olun. Ne de olsa, bu anı yalnızca zaman içinde yaşıyoruz. Dün geçti. Burada ve şimdi de sahip olduklarınıza odaklanın.

3. “Öğretilmiş” Çaresizlik Döngüsünü Kırın

Kafanızın içinde çaresi kalmak, yoksulluk içinde sıkışıp kalmak demektir.

Duygusal ve karmik alanınız “Yapamam” sözleriyle meşgulken, zenginlik veya diğer olumlu şeyleri hayatınıza çekemezsiniz.

“Yapamam” ifadesini söyleyerek, yapamayacağınız ya da basitçe istemediğiniz konusunda kendinizi haklı çıkarmaya kararlısınız.

“Yapabilirim” gibi ifadeler kullanmaya başladığınızda, yaşamın daha iyi bir şekilde nasıl değişmeye başladığını göreceksiniz.

Sonuçta, bu şekilde mutluluk, şans ve refahı hayatınıza çekersiniz. Düşüncelerimizin maddi olduğunu unutmayın. Başka bir deyişle, zenginlik çekebilirim, çünkü mutluluğa değerim. cümlelerini hayatınızda sık sık kullanın.

4. Kıskançlıktan Kurtulun

Diğer kişinin sahip olduğu şeyin kıskançlığı, zihninizi gereksiz yanılsamalarla doldurmanız anlamına gelir.

Sadece birinin pahalı bir arabası veya lüks bir dairesi olması, mutlaka parası olduğu veya zengin olduğu anlamına gelmez.

Kıskançlık, neredeyse asla gerçeğe dayanmayan yanlış bir anlatı yaratan bir aldatmacadır.

Bu yıkıcı kıskançlık duygusunu salıverin ve sevinç için yer açın.

Herhangi bir negatif enerjiden kendinizi temizleyin, hayatın nasıl inşa edilmeye başladığını göreceksiniz. Sonuçta, herhangi bir olumsuzluk bizi içimizden yıpratır, hayatımızın tüm yönlerini zehirler.

5. Basit şeyleri sevin ve kendinizi huzurla doldurun.

Dikkatimizi diğer insanların yaşamlarına odaklayarak ve onları kıskandırarak, mutluluğu ve kendi hayatımızdan olumlu yönde baskı yapıyoruz.

Para, sıkı çalışmamızın ve emeğimizin bir yan ürünüdür. Paraya saygısız olduğunuzda, kendinize saygı duymuyorsunuz demektir.

Sonuçta, yetişkin hayatınızın çoğunda çalışıyorsunuz.

Paraya saygı göstermek, onlara doğru davranmak demektir.

Paranın hem yaratıcı hem de yıkıcı bir güce sahip olduğunu kabul edebilmelisiniz. Bu nedenle, finansal araçlar dikkatsizce muamele görmelidir ve hiçbir durumda anlamsızca davranılmamalıdır.

Nakit akışının doğru yönetimi ve dağıtımı ile önemli miktarda kar elde edebilirsiniz. Bu para, yıllarca senin ve sevdiklerinle ilgilenecek.

Paraya saygı göstermediğinde, geleceğini reddeder ve sizi olumsuz etkiler.

Son olarak, paraya saygı duymak, gereksiz masraflar pahasına özgüvenini artırmak için geçici bir araç olarak kullanmamak anlamına gelir.

6. Maddi Refah Konusunu İnceleyin.

Couple Saving Money

 

Yaşamınıza zenginlik çekmek, arzulu düşüncenin ötesine geçmenizi gerektirir.

Bu, para ve servet birikimi hakkında bulabileceğiniz her şeyi öğrenmek için bilinçli bir seçim yapmanız gerektiği anlamına gelir.

Başarılı olmanın yolunu, bu işte başarılı olmuş, zenginliklerini yaratmış ve yaşamlarına çeken aydınlanmış insanların inanç ve alışkanlıklarını öğrenin.

Bu insanlar senin öğretmenlerin olsun.

Gerçek zenginliklere sahip insanların gösterişli mücevherler giymediklerini, pahalı araba kullanmadıklarını veya tasarımcı kıyafetleri giymediklerini de kabul edin.

Aslında, milyonerlerin çoğunluğu, zaman içerisinde seyahatlerinin başında kendilerini birçok faydadan mahrum ederek servetlerini yaratan titiz devlet çalışanlarıdır.

7. Parayla Nasıl Ayrılacağını Bilir.

Ve son olarak, son adım paranın manevi ve karmik gücüyle bağlantılıdır. Daha az şanslı olanlara para verdiğimizde, olumsuz bir şeyden kaynaklanan boşlukları doldururuz.

Para biriktirmek gerekli değildir, aksi takdirde sizi terk ederler.

Bunun yerine, yardımınıza ve desteğinize kimin ihtiyacı olduğunu ve onlara nasıl yardım edebileceğinizi belirlemek için empati becerilerinizi kullanın.

Bir örnek, bir süpermarkette kasada yaşlı bir kadına ödeme yapma veya sadece ihtiyacı olan bir kişiye sadakat verme teklifi olabilir.

Ayrıca, iyi bir iş yapmak için değerli bir süre bağış yapabilirsiniz. Ne de olsa, zamanımız aynı zamanda hayır kurumuna ayırabildiğimiz bir şeydir.

Başkalarıyla maddi ve manevi bir şey paylaşırsanız, zenginliğin öncüsü olan bir mutluluk havası yaratırsınız.

Unutmayın: Ne kadar çok verirseniz, karşılığında o kadar çok alırsınız. Çok yakın bir gelecekte, yaptığınız tüm iyi işler için ödüllendirileceksiniz.

Yani, şu an için basitçe bu 7 basit, ama aynı zamanda, kolay olan adımları yaparak zenginliği hayatınıza çekebilirsiniz.

Tabii ki, 7 adımın tümü, her şeyden önce, kendiniz üzerinde büyük bir iç çalışmadır. Bazıları göründüğü kadar basit değildir. Değişim zaman alıcı bir süreçtir.

Bu, kişisel yaşamda mutluluk, maddi zenginlik çekmek, para algılamamız, başarı vb. Birçok şey için geçerlidir.

Ne de olsa, düşünceleriniz üzerinde çalışmak, vücudunuz, kendi hayallerinizi anlamaya çalışmak veya depresyonla savaşmanın bir yolu olarak fiziksel aktivite yapmak olsun, her şey zaman alır.

Your Page Title

Son olarak, finansal olarak istikrarlı olan insanların çoğunun, eski moda olan kendilerine ve güçlü yönlerine olan inançlarının ve güçlü yanlarının çalışma geleneği nedeniyle bu hale geldiğini unutmayın.