İşler Ters Gittiğinde Hatırlanması Gereken 8 Şey

1. Ağrı Büyümenin Bir Parçasıdır.

Bazen hayat kapılarını kapatır çünkü hareket zamanıdır. Ve bu iyidir, çünkü koşullar bizi zorlamazsa, çoğu zaman hareket etmeye başlamayız. Zor zamanlarda kendinize hiçbir acının amaçsız gelmediğini hatırlatın. Sizi inciten şeylerden devam edin ama size öğrettiği dersi asla unutmayın. Sadece mücadele ediyor olmanız başarısız olduğunuz anlamına gelmez. Her büyük başarı, var olmak için değerli bir mücadele gerektirir. İyi şeyler zaman alır.

Sabırlı ve kendinizden emin olun. Her şey düzelecek; Büyük olasılıkla bir anda değil, ama sonunda her şey olacak. İki tür acı olduğunu unutmayın: Acıtan acı ve sizi değiştiren acı. Hayatın içinden geçerken, ona direnmek yerine, onun seni geliştirmesine yardım edin.

2.Hayattaki Her Şey Geçicidir.

Ne zaman yağmur yağsa, biteceğini biliyorsunuz. Her incindiğinizde, yaralarınız iyileşir. Karanlıktan sonra her zaman ışık vardır. Bunu her sabah kendinize hatırlatırsınız, ancak yine de çoğu zaman gecenin her zaman devam edeceği anlaşılır. Hiç bir şey sonsuza dek sürmez. Bu nedenle, şu anda her şey yolundaysa, keyfini çıkarın. Kötüyse endişelenmeyin. Şu anda hayatın kolay olmaması, gülemeyeceğiniz anlamına gelmez. Bir şeyin sizi rahatsız etmesi, gülümseyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Her an size yeni bir başlangıç ​​ve yeni bir son verir. Her saniye ikinci bir şans elde edersiniz.

3.Endişelenmek Ve Şikayet Etmek Hiçbir Şeyi Değiştirmez.

En çok şikayet edenler en azını alır. Daha fazlasını yapmaya çalışıp başarısız olmak, hiçbir şey yapmadan başarılı olmaya çalışmaktan her zaman daha iyidir. Kaybederseniz hiçbir şey bitmez; gerçekten sadece şikayet ediyorsanız bitmiştir. Bir şeye inanıyorsanız, denemeye devam edin. Ve nihayetinde ne olursa olsun, gerçek mutluluğun sorunlarınızdan şikayet etmeyi bırakıp, sahip olmadığınız tüm sorunlar için minnettar olmaya başladığınızda gelmeye başladığını unutmayın.

4.Yara İzleriniz, Gücünüzün Sembolleridir.

Hayatın sizde bıraktığı yaralardan asla utanmayın. Yara izi artık acının kalmadığı ve yaranın iyileştiği anlamına gelir. Bu, acıyı yendiğiniz, bir ders aldığınız, güçlendiğiniz ve ilerlediğiniz anlamına gelir. Yara izi bir zafer dövmesidir. Yara izlerinin sizi rehin almasına izin vermeyin. Sizi korku içinde yaşatmalarına izin vermeyin. Onları bir güç işareti olarak görmeye başlayın.

5.Her Küçük Savaş İleriye Doğru Bir Adımdır.

Sabır beklemekle eş değer değildir; hayalleriniz üzerinde çok çalışırken iyi bir ruh halinde kalma yeteneğidir. Yani deneyecekseniz, sonuna kadar gidin. Aksi takdirde başlamanın bir anlamı yoktur. Bu, bir süre için istikrar ve rahatlık kaybı anlamına gelebilir. Haftalarca alıştığınız şeyleri yememeniz veya alıştığınız kadar uyumamanız gerekebilir. Bu, konfor bölgenizi değiştirmek anlamına gelebilir. Bu, ilişkiden ve bildiğiniz her şeyden fedakarlık etmek anlamına gelebilir. Bu, alay konusu olduğunuz anlamına gelebilir.

Yalnızlık anlamına gelebilir. Yalnızlık, birçok şeyi mümkün kılan bir hediyedir ve ihtiyacınız olan alanı elde edersiniz. Diğer her şey, dayanıklılığınızın bir testidir Ve eğer isterseniz, aksiliklere ve anlaşmazlıklara rağmen yapacaksınız. Attığınız her adımda, hayal edebileceğinizden daha iyi hissedeceksiniz. Mücadelenin yolda bir engel olmadığını anlayacaksınız.

6. Başkalarından Gelen Olumsuz Tepkiler Sizin Sorununuz Değil.

Etrafınızda kötü şeyler olduğunda kendinize güvenin. Başkaları sizi yenmeye çalıştığında gülümseyin. Bu, kendi coşkunuzu korumanın kolay bir yoludur. Başkaları sizin hakkınızda kötü şeyler söylediğinde, kendiniz olmaya devam edin. Başka birinin konuşmalarının sizi değiştirmesine asla izin vermeyin. Kişisel görünse bile, her şeyi çok kişisel alamazsınız. İnsanların sizin için bir şeyler yaptığını düşünmeyin. Kendileri için bir şeyler yaparlar.

Her şeyden önce, yeterince iyi olmadığınızı söyleyen birini etkilemek için asla değişmeyin. Sizi daha iyi yapıyorsa ve daha parlak bir geleceğe götürüyorsa değiştirin. İnsanlar ne yaparsanız yapın ya da ne kadar iyi yaparsanız yapın konuşacaklar. Kendiniz için endişelenin, başkalarının görüşleri için değil. Bir şeye inanıyorsanız, onun için savaşmaktan korkmayın. Büyük güç, imkansızın üstesinden gelmekten gelir.

7.Olmak Üzere Olan Şey Olacaktır.

Çığlık atmayı ve şikayet etmeyi bırakıp, gülümsemeye ve hayatınızın değerini anlamaya başladığınızda güç kazanırsınız. Karşılaştığınız her mücadelede gizli nimetler vardır, ancak onları görmek için kalbinizi ve zihninizi açmaya istekli olmalısınız. Olayları gerçekleştiremezsiniz. Sadece deneyebilirsiniz. Bir noktada, durumu bırakmalı ve olması gerekenin olmasına izin vermelisiniz. Hayatınızı sevin, sezgilerinize güvenin, risk alın, kaybedin ve mutluluğu bulun, deneyimleyerek öğrenin. Her an endişelenmeyi, soru sormayı ve şüphe duymayı bırakmalısınız. Gülün, hayatınızın her anının tadını çıkarın. Nereye gideceğinizi tam olarak bilmiyor olabilirsiniz ama sonunda olmanız gereken yere varacaksınız.

8.Sadece Devam Edin.

Öfkelenmekten korkmayın. Tekrar sevmekten korkmayın. Kalbinizdeki çatlakların yaralara dönüşmesine izin vermeyin. Gücün her geçen gün arttığını anlayın. Cesaretin harika olduğunu anlayın. Kalbinizde başkalarını gülümseten şeyi bulun. Hayatınızda çok fazla insana ihtiyacınız olmadığını unutmayın, bu yüzden daha fazla “arkadaş” edinmeye çalışmayın. İşler zorlaştığında güçlü olun. Unutmayın, evren her zaman doğru olanı yapar. Hatalı olduğunuzu kabul edin ve bundan ders çıkarın.

Your Page Title

Daima geriye bakın, neler başardığınızı görün ve kendinizle gurur duyun. İstemiyorsanız kimse için değişmeyin. Daha fazla yapın. Daha kolay yaşayın. Ve asla hareket etmeyi bırakmayın.