Yanlış Yolda Olduğunda Evrenin Sana Gönderdiği 11 Uyarı İşareti

Pek çok insan olayların ‘birdenbire gerçekleştiğine’ inanır, ancak sezgilerimize daha yakından bağlandığımızda, başımıza gelen her şeyin kendi yapımımız olduğu görülür.

Genel olarak evrenin uyarı işaretleri, istenmeyen durum ve olaylar şeklinde ortaya çıkar.

An be an ne yarattığımızın tam olarak farkında olmayabiliriz ama neyse ki evren bize doğru yolda olduğumuzu ve (daha da önemlisi) yanlış yolda olduğumuzu bildiren birçok işaret sunar.

Bu yazıda, evrenin uyarı işaretlerine odaklanacağız.

Bu işaretler, enerjinin düşük bir titreşim frekansına yönlendirildiğinin (veya şu anda içinde hapsolduğunun) bir göstergesidir. Düşüncelerin, duyguların ve eylemlerin olumsuz bir şekilde odaklanmış durumda ve bu da istenmeyen durumlar yaratıyor.

Düşüncelerin, duyguların ve eylemlerin yüksek bir titreşim frekansında hareket ettiğinde, yaşam mükemmel bir şekilde hizalanacaktır. Gün boyunca mükemmel fırsatlara ve iyi şansa sahip olacaksın. Bu yüzden bilinçli olarak olumlu düşünceleri seçerek titreşimini yükseltmek çok önemlidir.

Yüksek bir titreşim frekansında rezonansa girme yeteneğimiz olmasına rağmen, her zaman yüksek kalmak bizim için zordur.

Bunun nedeni, ruhlarımızın burada, daha yüksek, eterik boyutlardan çok daha yoğun ve daha yavaş olan fiziksel bir boyutta Dünya’da sıkışıp kalmasıdır. Gezegenimizin ve bedenlerimizin basit bileşimi, ruhlarımızdan çok daha düşük bir titreşim enerjisinden oluşur.

Sonuç olarak, muhtemelen zaman zaman istenmeyen durumlarla karşılaşacağız, ama sorun değil. Bu uyarı işaretlerine kulak verdiğimiz sürece (egolarımızın fark etmesine izin vermeden!) çabucak eskiye dönebiliriz.

Gün içinde ilerlerken, evrenin uyarı işaretlerini not almak iyi bir fikirdir. İşte dikkat etmen gereken bazı örnek işaretler:

– Ayak parmağını bir yerlere çarpmak

– Trafikte sıkışıp kalmak

– Başkalarından kötü bakışlar veya kötü niyetli yorumlar almak

– Yaralanmak

– Postada beklenmeyen masraflar veya faturalar

– Huzursuz içgüdü hissi

– Sevdiklerinle tartışmalar

– Hasta olmak

– Baş ağrısı

– Eşyalarını kaybetmek veya kırmak

– Hoş olmayan kokular, sesler veya tatlar

Your Page Title

Bu işaretlerin her biri, odaklanman ve frekansını ayarlaman gerektiğinin bir göstergesidir. Bu uyarı işaretlerinden biriyle karşılaştığında lütfen dur! O görev üzerinde çalışma, o konuşmayı yapma ya da sahip olduğun o düşünceyi takıntı haline getirme çünkü bu seni olmak istediğin yere götürmüyor. Bu uyarı işaretlerini çabucak yakalar ve hemen yanıt verirsen, basit odaklanma eylemi olumsuz dürtüyü durduracaktır.