Kristallerle Şifa: Kuvars Kristali Kullanarak Kendini Nasıl İyileştirirsin

Kristaller, insan vücudundaki enerji akışını doğrudan etkileyen ve onları doğal ağrı kesici yapan doğal özelliklere sahiptir.

Bu yüzden iyileşmede çok etkilidirler. Aslında, onları yıllardır ağrıyı hafifletmenin bir yolu olarak kullanıyorum. Ve şimdiye kadar oldukça etkili oldular.

Kuvars Kristalleri Nasıl Kullanılır?

Kuvars Kristalleri bir enerji yükseltici görevi görür. Bu, bu tür kristali kullanarak, auranın titreşimlerini temelde artırdığın anlamına gelir. Kuvars Kristallerini elde etmek oldukça kolaydır. Kullanmak da oldukça basittir. İşte bazı adımlar.

Birinci Adım: Pranik Nefes yoluyla enerji akışını düzenle.

İkinci Adım: Kristali acıyan alanın üzerine getir

Üçüncü Adım: Bileğini kullanarak kristali saat yönünün tersine çevir. Bu, şifacıların çakralarından negatif enerjiyi yok ederken kullandığı hareket enerjisidir. Burada da aynı şekilde çalışıyor.

Dördüncü Adım: Aurik titreşimlerinde bir değişiklik hissettikten sonra, saat yönünün tersine hareketi durdur ve kristalin ağrılı alan üzerinde uçmasına izin ver. Enerjini üzerinde çalıştığın noktaya yansıt ve yaklaşık 1 dakika orada kalmasına izin ver. Bu teknik, Pranik Şifada belirgin bir şekilde yapılır.

Kullanımdan Sonra Kristalin Temizlenmesi

Kuvars Kristalleri ağrı kesici olarak kullanıldığında çakralarımızdan negatif enerjiyi emerler. Bu nedenle kullanımdan sonra onları negatif enerjiden arındırmak çok önemlidir.

Kuvars Kristalini temizlemek ve senden emdiği negatif enerjiden kurtulmak için bir kapta su ve bir avuç tuzla yıkaman yeterlidir. Tuzun doğal temizleme enerjisi vardır ve kristaller söz konusu olduğunda çok işe yarar.

Your Page Title

Bu ipuçlarını göz önünde bulundurarak, yaşayabileceğin herhangi bir acıdan anında kurtulacağını umuyorum.