Olumsuzluktan Kurtulmak İçin Güçlü Temizlik Uygulaması

Hedeflere ulaşma sürecini hızlandırmak için, olumsuz düşüncelerden arınma sürecini yürütmen gerekir.

Kızgınlık ve olumsuzluk bazen başarımızı o kadar engeller ki, tamamen yaşayamayız. Ruhumuzu zaptederler ve boğazımızda bir yumru gibi hastalığa dönüşebilirler.

Bu uygulamadan sonra, arzularını yerine getirmek için yönlendirebileceğin büyük miktarda enerji açığa çıkaracaksın. Nefes alman kolaylaşacak, bazı arzular kendiliğinden gerçekleşmeye başlayacak ve yıllardır çözemediğin şeyler ortaya çıkacaktır.

Temizlikte en önemli şey, kendin de dahil olmak üzere sana zarar veren herkesi affetmektir. Bu prosedür oldukça tatsız ama çok önemli. Düşüncelerini temizledikten sonra sonuçlar hemen olabilir.

Peki bu pek hoş olmayan süreci gerçekleştirmek için ne gerekiyor?

Öncelikle, karakterinin huzur içinde yaşamanı engelleyen niteliklerini dürüstçe ve içtenlikle kendine itiraf et. Kıskançlık, kızgınlık, öfke, nefret, aşağılık kompleksi vb. olabilir. Bu nitelikleri kağıda bile yazabilirsin. En önemlisi, kendine karşı dürüst ol. Bazen kıskanç olduğunu kabul etmek çok zordur.

Gözlerini kapat ve doğum anından günümüze tüm hayatını yavaşça görselleştir. Acele etme, tüm detayları anlamaya çalış. Kıskançlıktan kurtulmak istiyorsan, hayatta seni kimin incittiğini hatırlamaya çalış. Hiç aldatıldın mı, ihanete uğradın mı veya terk edildin mi? Her şeyi olabildiğince ayrıntılı olarak hatırla. İlk başarısız aşkını, arkadaşlarına ihanetini ve ebeveynlerine karşı kızgınlığını hatırla.

Belki okulda güldün ya da bir arkadaşın bu elbiseyle şişman olduğunu söyledi? Bu anları tekrar yaşa. ağla, acı çek, bu çocuklukta ya da yetişkinlikte acı çek. Evet, çok zor. Ama sana eziyet eden şeylerden kurtulmak için onu tekrar deneyimlemelisin. Bir yaralanmadan dolayı acı çektiğinde, sana bunun kimin neden olduğunu hatırla, bu kişiye zihinsel olarak. Seni affediyorum. Ben şimdi özgürüm. ‘ de. Bu kişiler en yakın insanlar bile olabilir. Onları biliçli olarak affet.

Yeni, parlak bir hayata yer aç. Her şeyi doğru yaparsan, hemen yorgun hissedecek ve büyük ölçüde rahatlayacaksın. Sonra bir duş al ve o gün dinlen. Seni temin ederim ki, ertesi gün yeni bir hayata sahip olacaksın. Harika ve mutlu olaylarla dolu. Ve en büyük avantaj, bu olumsuz niteliklerin sonsuza dek ortadan kalkmasıdır. Yaşaman senin için çok daha kolay olacak. Şahsen, bu yöntemi kullanarak, gücümü ve enerjimi tam anlamıyla elimden alan çok tatsız düşüncelerden kurtuldum. Ve affettiğim insanlar, bir süre sonra bana geldiler ve af dilediler.

Your Page Title