Tüm Dileklerinizin Gerçek Olması İçin Evrenin Gücünü Kullanın

Evren çok güçlüdür ve Bu hayattaki her şeyin anahtarını tutar.

Hayallerini gerçekleştirmek birçok insanın yapmak istediği bir şeydir. Eğer ruhsal yolculuğunuzda doğru zihniyette ve doğru yerde değilseniz arzu ettiklerinizi gerçekleştirmek sizin için pekte mümkün olmayacaktır.

Bu birçok kişi için cesaret kırıcı olsa da, farkında olmak zorunda olduğumuz bir şeydir, böylece yeteneklerimizi gerçekten ortaya çıkarmak için doğru bir şekilde çalışabiliriz.

Bu videoda evrenden yardım almanın en iyi ipuçlarından bazılarını sizlere anlatacağım. Bu ipuçları size, istediğiniz her şeyi gerçekleştirebilmeniz ve nerede olmanız gerektiğine dair daha iyi bir fikir verecektir. Bunların hepsi sizin için kolay olmayacak olsa da, hayatınızda büyük bir fark yaratacaktır.

Evrenin Gücünü Kullanmanın 9 Yolu

1. Kendinizi ve gerçekten ne istediğinizi tanıyın

Eğer hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, ne istediğinizi tam olarak anlamanız gerekiyor. Bizler insanız ve bazen aklımızı değiştiririz. Bu yüzden kendinizi tanımak ve gerçekten ne istediğinizi bulmak için kendinize biraz zaman ayırın.

2.Enerji Tıkanıklarını Tespit Edin

Evrenden yardım almak istiyorsanız enerjinizde herhangi bir tıkanıklıkla karşılaşmadığınız dan emin olmanız gerekmektedir. Çünkü enerji tıkanıkları evrenle bağlantı kurmanızda sizi geriye çekebilir.Enerji tıkanıkların dan kurtulmak için meditasyon,topraklanma,açık havada yürüyüş gibi uygulamalar yaparak biraz zaman harcamanız gerekir.

3.Minnettar Olun

Eğer hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, çok daha minnettar olmanız gerekir. Evren, henüz ne istediğinizi size vermeyebilir, ancak hala ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

4. Olumsuz düşünceleri olumlu düşüncelerle değiştirin.

Evrenden yardım almak istiyorsanız aklınızdaki herhangi bir olumsuz düşünceyi ortadan kaldırmanız gerekecek. Ne kadar olumlu olursanız sizin için o kadar iyi olur.

5. Verdiklerinizi aldığınızı unutmayın.

Bir şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız, bunu daima hatırlamanız gerekecek. Sadece verdiğiniz şeyi alırsınız. Masaya bir şey getirmeyi reddederseniz, evren size hiçbir şey sunmaz. En iyi çabalarınızı ortaya çıkarmak için elinizden geleni yapmalısınız.

6. Negatif insanları hayatınızdan uzaklaştırın.

Genel olarak sizin enerjinizi düşüren herkesle bağlarınızı kesmeniz gerekir. Birisi aşırı derecede olumsuz bir şekilde sürekli olarak sizinle konuşuyorsa, etrafınızda olması gerekmez. Bunu hak etmeyen insanlara güç vermemelisiniz.

7. Niyetlerinizi temizleyin ve sözlü olarak evrene sorun.

Niyetlerinizin gerçekleşmesini istiyorsanız niyetlerinizin temiz olması gerekmektedir. Daha sonra, sözel olarak evrene gerçekleşmesini istediklerinizi söylemeniz gerekir. Kendi sesinizle konuşmak, ona daha fazla güç kazandıracaktır.

8. Kendinize ve evrene inanın

Ne olursa olsun evrene ve kendinize inanmanız gerekir. Eğer buna kuşkuyla yaklaşır veya işe yaramayacağını düşünürseniz hiç bir dileğiniz gerçekleşmez. Her şeyden önce evrene ve kendinize inanmalısınız.

9. Sabırsız olmayın.

Eğer bazı şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız, bunların zamanla olduğunu hatırlamanız gerekir. Bazen işler isteğiniz kadar hızlı olmaz. Sabırlı olmalısınız.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bunlar biraz şaşırtıcı olsa da . Evren sizin için düşündüğünüzden çok daha fazlasını yapabilir ve yapacaktır.