10 Kasım 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Numeroloji yaklaşık 3000 yıldır var. Bu yazıda sayıların bugün bize nasıl yardım edeceğinden bahsedeceğim.

Kendi kendine hipnozun gücü, hayalini kurduğun ve uğruna çabaladığın her şeyi elde etmene yardımcı olacaktır. Yolda herhangi bir engelin olmadığını, ancak onları kendin oluşturmaya başlayana kadar anlaman çok önemlidir.

Kullanıcı Numarası 10 Kasım 2021

Bu günün ne olacağını anlamak için, bugünün 11/10/2021 tarihinin rakamlarıyla, haftanın gününün sıra numarasını toplaman gerekiyor.

1 + 0 + 1 + 1 + 2 + 0 + 2 + 1 + 3 = 11 ———— 1 + 1 = 2.

Gün, 2’nin himayesinde gerçecek ve bu bize insanların kararlarında ve eylemlerinde kendilerine güvenme eğiliminde olacaklarını söylüyor. Çoğumuz yardım için kendi bilgeliğimize ve yaşam deneyimimize çok daha sık başvuracağız. Bu, iş geliştirme, yeni bir iş kurma, yeni hobiler arama ve genel olarak iş için oldukça uygun bir gün. İki bizi yalnızlığa itiyor ama aniden sevdiklerine, ruh eşine veya arkadaşlarına yakın olmak istiyorsan, zamanını buna ayırabilirsin. Bu günün sembolü, bilgeliği ve aklın gücünü kişileştiren yükselen bir kuştur.

Bu Çarşamba İçin Numeroloji İpuçları

Bugün belirsizlikten kaçınılmalıdır. Numerologlar, en başarılı insanların hedeflerini açıkça görenler olacağını belirtiyor.

Seni ilgilendirmeyecek pek de hoş olmayan bir duruma tanık olma şansın var. Kendi işine karışma ve senden destek istemeyen insanlara yardım etme.

Böyle günlerde alışveriş yapmakta fayda var ama fazla harcama yapmamakta da fayda var. Bugün daha dikkatli ve tedbirli olmalısın.

Numerologlar önemli küçük ayrıntıları kaçırmamanı tavsiye eder. 2’nin saltanatı günlerinde kesinlikle her şey önemlidir.

Zorluklardan korkma. Herhangi bir katran fıçısında her zaman bir damla bal vardır, ancak 10 Kasım’da bunun tersi de geçerli olacaktır. Her şey yolunda giderse, rahatlama, çünkü sorunlar aniden ortaya çıkabilir.

‘Kötü olan her şeyi al’ stratejisini terk et. Açgözlülük ve oburluk bugün düşmanımız olacak. Cömertlik ve nezaket bir yaşam çizgisi olarak kabul edilebilir.

Biri seni kandırmak isterse, 2 seni bu konuda uyarır, ancak elbette bunu doğrudan yapamaz. Bu yüzden evrenin sinyallerine dikkat et. Bugün tesadüf olmayacak.

10 Kasım İçin İyi Şans Tılsımları

Bu günün en iyi tılsımı evde ve işte temizlik ve düzendir. Böyle bir atmosferde çalışan insanlar olabildiğince üretken ve zihinsel olarak güçlü olacaktır.

Your Page Title

Aynı zamanda iki elin aynı parmaklarına altın yüzük takmak için de hayırlı bir gündür. Bu tür tılsımlar sana çok fazla güç ve özgüven verecektir.