14 Temmuz 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Numeroloji, kökleri antik çağda olan sayı bilimidir. Bu alandaki uzmanlar, önceki nesillerin tüm deneyimlerini kullanabildi ve 14 Temmuz için bu tahmini önemli ipuçlarına dönüştürdü.

Bugün, bu haftanın en üretkenlerinden biri olarak kabul edilebilir. Aniden bir çıkmazda kalırsan ve bundan sonra ne yapacağını bilmiyorsan, bugünün enerjisi onu düzeltmene ve en iyisine olan inancını kazanmana yardımcı olacaktır.

Kullanıcı Numarası 14 Temmuz 2021

Bugün dünyaya hangi numaranın hükmedeceğini bulmamız gerekiyor. Bunu yapmak için, en basit numerolojik hesaplamaları yapman gerekir: tüm tarih basamaklarını ve haftanın gününün sıra numarasını ekliyoruz.

1 + 4 + 0 + 7 + 2 + 0 + 2 + 1 + 3 = 20 —— 2 + 0 = 2.

Bugün dünya İki tarafından yönetiliyor – tavizsiz, güçlü ve iradeli. Bu, mevcut amaç ve hedeflerimize ulaşmak için onunla aynı olmamız gerektiği anlamına gelir. Bu, bekar insanların, güçlü kişiliklerin ve hedefleri için çabalayan herkesin günüdür. Bu günün ana sembolü ejderha olacak – güç, bilgelik ve uzun ömürlülüğün kişileşmesi. Bu günün enerjisinin nasıl olacağını hayal etmeye en iyi yardımcı olan ejderhadır. Kendin ol ve başkalarının liderliğini takip etme.

Bu Çarşamba İçin Numeroloji İpuçları

Mümkün olduğunda yalnız hareket etmeye çalış. Bugün takım çalışması faydalı olabilir.

Sezgine değil, deneyimine güven. İki, insanların düşüncesizce hareket etmesinden hoşlanmaz. Altıncı his bugün körelecek, böylece kurtuluşu mantıkta bulabilirsin.

Mevcut hedeflerini koru. Baştan çıkarılabilir ve yanılmış olabilirsin, ancak tetikte ol. İnsanlar kurnaz olacak.

Bugün eski şeyleri tamir etmemelisin. İki, finansal harcamalara izin verir, ancak yeni bir şeye para harcamak daha iyidir. Böyle günlerde eski ve çalışmayan şeylerden kurtulmak ve onlara ikinci bir şans vermemekte fayda var.

Hayır demeyi öğren. Birçok insan son derece ısrarcı olabilir. Senden yardım isteyecekler ve kendi amaçları için her şeyi yapabilirler – şantaj bile.

14 Temmuz İçin İyi Şans Tılsımları

Elmas: Bu tılsım taşı, dayanıklılığın ve yıkılmazlığın özüdür. İnsanlara güç verir, enerjiyi muhafaza etmeye ve doğru yöne yönlendirmeye yardımcı olur.

Your Page Title

Gümüş: Toksik insanlardan sakınmanı sağlar. Seni düşmanların ve kötü niyetli kişilerin entrikalarından korumak için daha fazla gümüş takı tak.