1 Kasım 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Yeni bir haftanın başlangıcı ve yeni bir ay geliyor. Bugünün en güçlü ve başarılı insanları, gücü ve parayı elinde toplayanlar değil, hikmetle dolu olanlar olacaktır.

Kullanıcı Numarası 1 Kasım 2021

Bugün 2021 yılının 11. ayının 1. günü, haftanın ilk günü. Hangi sayının diğerlerine üstün geleceğini bulmak için tüm sayıları toplaman gerekir.

1 + 1 + 1 + 2 + 0 + 2 + 1 + 1 = 9 elde ederiz.

Bu gün 9 sayısı tarafından yönetilecektir. Bu sayı, kısmen daha üretken ve fiziksel olarak güçlü olmamıza yardımcı olabilecek güçlü, ancak oldukça dengeli olmayan bir enerjiye sahiptir. Dokuz, sürekli ilerlemeyi, durum değişikliğini, kendine güveni, insanlarda ne pahasına olursa olsun kazanma arzusunu uyandırmayı kişileştirir. Bu yüzden sıkılmış bir yumruk bu günün sembolü haline gelir. Açık gücü ve daha başarılı olma arzusunu kişileştirir.

Bu Pazartesi İçin Numeroloji İpuçları

Tarafsız kal. Duygulara değil, mantığa dayalı kararlar ver. Bu, ayakta kalmana ve daha başarılı olmana yardımcı olacaktır.

Fikirlerini tanıt. Unutma ki fikirlerinin, benzersiz olmaları gerekir. Başkalarının fikirlerini benimseme.

Kendini ihmal etmeye olumsuz yanıt verme. Düşmanlarına kırılamayacağını bildir.

‘İstemek’ kelimesini unutmanın zamanı geldi. Bugün pek bir anlam ifade etmeyen pahalı satın almalar yapmamak daha iyidir.

Bugün çoğumuz, olan her şeyin daha önce de yaşandığı hissine sahip olabiliriz. Bu, sistemdeki küçük bir bilgi aksaklığından başka bir şey değildir. Bu düşünceleri ciddiye alma.

Dokuz, daha önce bilge insanlardan aldığımız tavsiyeyi pratikte kullanmaya başlamamızı istiyor.

Büyük umutlar beslediğin projeler bugün başarılı olmalı.

Your Page Title (#satışortaklığı)

1 Kasım İçin İyi Şans Tılsımları

Giysilerde siyah renk. Bu renk hepimiz için son derece yararlıdır. Halihazırda başarılmış olanla yetinmemize izin vermez, aynı zamanda bizi risk alma arzusundan da mahrum eder. Turkuaz veya sarı ile birleştiğinde siyah daha da kullanışlı olacaktır.