18 Eylül 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Numeroloji, işlerini önceden planlamayı tercih eden insanlar için en iyi yardımcıdır. Bu yazıda, bu Cumartesi gününden neler bekleyebileceğini ve hedeflerine nasıl ulaşabileceğinden bahsedeceğim.

Bu cumartesi dinlenmek için en iyi zaman değil, bu da bugün ev işleri yapmak veya çalışmak zorunda olanlar için harika bir haber. Dikkatini işinden uzaklaştırmamak için odaklanma meditasyonunu kullanmanı tavsiye ederim.

Kullanıcı Numarası 18 Eylül 2021

Kullanıcı numarasını basit bir formül kullanarak öğrenebilirsin: tüm tarih basamaklarını eklemen ve ardından bunlara haftanın gününün sıra numarasını eklemen gerekir.

1 + 8 + 0 + 9 + 2 + 0 + 2 + 1 + 6 = 29 —— 2 + 9 = 11 —— 1 + 1 = 2.

Bu sayı mücadeleyi ve özlemleri simgelemektedir, ancak bugün bu sayının çok daha önemli bir yanı maddi gücü olacaktır. Bugün alışveriş, döviz bozdurma, tadilata başlama, inşaat için mükemmel bir gün. İkinin mahremiyeti teşvik ettiğini unutma. Eğer insanları görmek, yalnız kalmak istemiyorsan, bunda yanlış bir şey olmayacak.

Bu Cumartesi İçin Numeroloji İpuçları

Bu gün, hedeflere ulaşmanın en kısa yolunu seçmelisin. Yaratıcı ve alışılmamış olmak, işleri tersine çevirmeye yardımcı olabilir.

En önemli alımları bugün yapmaya çalış. Alışveriş seni neşelendirecek.

Sosyal medyada sosyalleşmek için harika bir gün. Sohbet etmek istiyor ama izin gününde evden çıkmak istemiyorsan arkadaşlarına yazabilir, bu hafta hayatında neler olduğunu konuşabilirsin.

Ev dışında ruh halin bozulduysa, öfkeni sevdiklerinden çıkarmamak daha iyidir. Bu daha da büyük bir kargaşaya yol açacaktır.

Bugün en önemli şeyleri tamamlaman gerekiyor. Mümkünse hiçbir şeyi yarına ve gelecek haftaya erteleme. İki bunu kesinlikle onaylamayacaktır.

18 Eylül İçin İyi Şans Tılsımları

Bir ejderha figürü veya görüntüsü. Bu oryantal feng shui tılsımı tembellik ve erteleme ile savaşmaya yardımcı olur. Çok şey yapman gerekiyorsa, ancak görevlerle baş etmemekten korkuyorsan, ejderha herhangi bir zorluğun üstesinden gelmene yardımcı olacaktır.

Your Page Title

Giysilerde siyah renk. Bu renk, yaşamın önemli yönlerine odaklanmaya yardımcı olur. Kendini çalışmaya zorlaman veya bazı hedeflere ulaşmak için çaba göstermen gerekiyorsa, siyah kıyafetler sana iyi gelecektir.