Yeşil Rengin Anlamı, Enerjisi Ve Faydaları

Her rengin kendine özgü özellikleri ve enerjisi vardır. Bu yazıda yeşil rengin güçlü ve zayıf yanlarını ve çeşitli tılsımlarla uyumluluğundan bahsedeceğim.

Yeşilin Enerjisi Ve Anlamı

Yeşil yaşamı simgelemektedir. Bir kişiye fiziksel güç verir, ilerlemeye yardımcı olur. Bu rengin enerjisi her açıdan yaratıcıdır. Bize acelecilik ve kararlılık verir.

Bu, güç rezervini arttırdığı ve yolda yorulmana izin vermediği için gezginlerin rengidir. El emeği ile uğraşıyorsan senin için faydalı olacaktır.

Spor salonunda veya koşuda yeşil giysiler giymek iyidir. Bu rengin duvarlarla çevrili olması çok daha iyidir, çünkü sana enerji ve hareket etme arzusu verirler.

Bu, hasta olduğunda kendini çevrelemen gereken renktir. Bir kişi üzerinde iyileştirici bir etkiye sahiptir, hastalıklarla savaşmamıza yardımcı olur.

Yeşilin Yan Etkileri

Yeşil renk bizi fiziksel aktiviteye kışkırtır ama sürekli yeşil giysiler giyersen veya iç mekanda yeşilin arasında kalırsan o zaman bir çöküş hissedersin. Yeşil alanlarda kalış süreni sınırlamak daha iyidir. Yatak odasının veya mutfağın duvarlarını yeşile boyamamalısın.

Bu rengin etkisi altındaki bir kişi biraz daha az dikkatli olur. Neyse ki, bu, siyah olan diğer renklerle kolayca telafi edilebilir.

Yeşilin Uyum Olduğu Şeyler

Siyah renk. Yukarıda bahsettiğim gibi, yeşille iyi gider çünkü odaklanmana yardımcı olur. Yeşil ve siyah birbirini mükemmel şekilde tamamlar.

2 ve 9 gibi sayılar en iyi onunla birleştirilir. Onlar ileriye doğru hareketi, zihnin ve bedenin gücünü temsil eder, bu nedenle yeşil, bu sayıların dünyaya hükmettiği günlerde genellikle görüntüye büyük bir katkı sağlar.

Ahşap süslemeler. Ağaç, yaşamın ve fiziksel enerjinin bir sembolüdür. Bu özellikler ideal olarak yeşil bir renk tonu ile birleştirilir. Altın takılarla uyumludur, ancak çok daha az ölçüde.

Your Page Title

Mineraller zümrüt, turkuaz, karnelyan, amber, sitrin. Yeşil renk tonu gibi, bir kişiye fiziksel güç verirler.