22 Kasım 2021 Günün Numerolojisi Ve Enerjisi: İyi Şans Çeken Şeyler

Günün nasıl geçtiği sadece yıldızlara ve gezegenlere değil, aynı zamanda enerjisi güçlü dalgalarıyla uzaya nüfuz eden sayılara da bağlıdır. Bu yazıda bugünün bize neler getireceğinden bahsedeceğim.

Kullanıcı Numarası 22 Kasım 2021

Bugüne hakim sayının hükmedeceğini bulmak için tarihin tüm rakamlarını ve haftanın gününün sıra sayısını toplamamız gerekiyor.

2 + 2 + 1 + 1 + 2 + 0 + 2 + 1 + 1 = 12 ————- 1 + 2 = 3.

Üç, diğer tüm sayıların üzerinde duracak ve kurallarını bize dikte edecek. 3 dünyanın ve suyun enerjisini mükemmel bir şekilde birleştirir. Bu nedenle gemi bu günün ana sembolü olarak kabul edilebilir. Bu, ölçülü ve basit aktiviteler ve rahatlama için ideal bir zamandır. Öte yandan, bu Pazartesi bir iş günün varsa, genellikle sezginden yardım almalısın. Bu sayı bize içgörüler gönderir ve duyularımızla pek fark edilmese de inanılmaz bir güce sahiptir.

Bu Pazartesi İçin Numeroloji İpuçları

Biri sana çok baskı yapıyorsa, sakin kalmaya çalış. Saldırganların enerjini çekmesine izin verme. Üç, insanların sakin ve olgun davranmasını seviyor.

Böyle günlerde bedava peynirin sadece fare kapanında olduğunu unutma. Kolay iş için sana büyük vaatler teklif edildiyse, seni aldatmaya çalışıyor olmaları oldukça olasıdır.

Bugün insanlarla ilişkilerde samimiyet son derece önemli olacaktır.

Kalbinde endişe varsa, üç ondan kurtulmana yardımcı olacaktır. Bugün, olumsuz düşünceler kendi kendine kaybolacak.

Numerologlar, bu gün kendinin en iyi versiyonu olmanın oldukça kolay olacağını bildiriyor. Bunu yapmak için, eylemlerin konusunda daha eleştirel olman yeterlidir.

Your Page Title

22 Kasım İçin İyi Şans Tılsımları

Giysilerde sarı ve yeşil renkler. Sarı renk tonu güven ve neşe verir. Yeşil ise bir kişinin fiziksel olarak daha uzun süre üretken kalmasına yardımcı olur. Bugün gibi bir günde birlikte iyi giderler.