Doğum Günün Senin Hakkında Ne Söylüyor?

Astroloji gibi, numeroloji de doğum gününün kişiliğin hakkında önemli bir şey söylediğini kabul eder. Daha genel olarak, doğum tarihin, kişiliğin, bakış açın ve yaşamdaki zorlukların hakkında temel gerçekleri ortaya çıkarmayı amaçlayan ‘yaşam yolu numarandır’.

Yaşam yolu numaramı nasıl hesaplarım?

Temel olarak, doğum tarihinin sayısal değerini almalısın, tüm bu rakamları kategoriye göre (yıl, ay, gün) topla ve sonunda tek bir rakam elde edene kadar bu rakamların her birini eklemeye devam et.

Örneğin: Diyelim ki doğum günün 3 Temmuz 1995. İlk olarak, rakamlarını ekleyerek yılı tek bir haneye indireceksin.

3 + 0 + 7 + 1 + 9 + 9 + 5 = 34 —— 3 + 4 = 7

Bu örnekte kişinin yaşam yolu numarası 7 dir.

Hayat yolu numaranı öğrendiysen şimdi kişiliğinin özelliklerini keşfedebilirsin.

1 Numara

Bu insanlar doğal liderlerdir. Aktif, hırslı, her zaman en üst noktalar için çabalar, tamamen amansız olabilir, başkalarıyla ilişkileri de dahil olmak üzere kariyerleri için her şeyi feda etmeye istekli olabilirler. Bu, kazananların sayısıdır.

2 Numara

Bu insanlar genellikle hassas, sanatsal, çekici, koşullara kolayca uyum sağlama yeteneğine sahiptir. Genellikle sezgi ve yaratıcılık ile karakterize edilirler, ancak planlarını her zaman gerçekleştiremezler. Harekete geçtiklerinden daha fazla düşünmeye meyillidirler.

3 Numara

Genellikle bu sayıdaki insanlar, seçtikleri faaliyet alanlarında neredeyse her zaman büyük başarılar elde etmelerini sağlayan enerjik, yetenekli, ve disiplinlidir. Genel bir kural olarak, asla azla yetinmezler. Doğası gereği çok gururlu ve bağımsızdırlar, durumu kontrol etmeyi, komuta etmeyi ve düzeni severler.

4 Numara

Genellikle güvenilir ve ilkeli insanlardır, bu da onu arzu edilen bir arkadaş ve iş arkadaşı yapar. İnsanlar genellikle onlardan ne bekleyeceklerini bilirler. 4 katı, kural ve düzenlemelere fazla takıntılı hale gelebilir. Nadiren maddi başarı için çabalarlar, aşırı arkadaş canlısı olmazlar, genellikle yalnızdırlar.

5 Numara

Bu numaradaki insanlar son derece hassastır. Genel olarak ve doğası gereği çok neşeli, dürtüsel, anlamsız, riske eğilimlidirler. Genel bir kural olarak, kolayca sinir olurlar. Çoğunlukla iş hayatında başarılıdırlar, başarısızlıktan sonra çok çabuk toparlanırlar. Ayrıca aynı numaraya sahip olanlarla daha iyi ilişki kurarlar.

6 Numara

6 numaralı insanlar uyumlu ve dengelidir, bazen çok inatçı olmalarına rağmen kendilerine güvenirler. Çoğu zaman çok romantik ve sevecendirler, ilgi alanları ev ve aileye odaklanma eğilimindedir. İyi bir stil anlayışına sahipler, başkalarıyla kolayca ortak bir zemin bulabilirler.

7 Numara

Yedi numara, Servet ve Gizli Bilgi denizidir. Bu sayıdaki insanlar çoğunlukla filozof ve düşünür olurlar. Genellikle kendi düşüncelerine gömülürler ve bu nedenle diğerlerinden biraz ayrıdırlar. Ayrıca her türlü seyahati severler. Bu insanların çabaları genellikle başarılı olur.

8 Numara

8 numaralı insanlar, çok genç yaşlardan itibaren paranın her yerde var olduğunun farkında olarak, para konusunda iyi olmaları ile ayırt edilirler. Hırslıdırlar, kendine güvenen ve rahat olmak için çok çalışmaya isteklidirler. 8 sayısının para konusundaki becerisi, profesyonel veya kişisel olarak dolandırıcılara karşı hassas olabilecekleri anlamına gelir. Ayrıca iş bağımlısı olma riski altındadırlar.

Your Page Title

9 Numara

Genellikle doğuştan savaşçı, aktif, cesur ve kararlıdırlar. Sonuç olarak, genellikle kazanırlar. Aynı zamanda, çeşitli tatsız olaylara karışırlar. En iyi duyumları alma yeteneğine sahiptirler.