Melek Sayısı ’11:11′ Ne Anlama Geliyor Ve Sihrini Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Nasıl Kullanabilirsin?

Bu sefer sadece enerjik olarak güçlü ve etkili bir tarih değil, aynı zamanda parlak bir tarih, çünkü ‘11.11’ melek sayısı olarak kabul edilir. Böyle bir gün, hayatını değiştirmek ve hatta bir ritüel uygulamak için harika bir fırsat olarak kabul edilir.

Öncelikle 11 Kasım dünyaya pozitif enerji ve çabalarınla hayatını daha iyiye doğru değiştirmek için her fırsatı getiriyor. Ancak bunun için 11 Kasım günü saat 11:11’de harekete geçmek ve önemli kararlar almak gerekiyor. Bu sayı dizisi özellikle Evren ve insanlık için önemlidir.

Dört birin, meleklerin etraflarındaki yaşamın olumsuz yönlerini harekete geçirme ve değiştirme isteği olduğuna inanılıyor. Başka bir deyişle, 11 Kasım gerçek bir dönüşüm zamanı oluyor. Evren parlak çabalarında herkesi destekleyeceğinden, her şeyin kontrolden çıkacağından korkmamalısın.

Your Page Title

İkincisi, güçlü enerji günlerinde, Dünya’nın tüm sakinleri bir ritüel yapma fırsatına sahiptir. Evine mutluluk ve esenlik çekmek için bir ritüel yapmayı öneriyorum. Kırmızı bir iplik ve beyaz mum oldukça kullanışlı olacaktır. Saat 11:11’de mum yakman gerekiyor – oda başına bir tane. Tüm kapı kollarının etrafına kırmızı iplikler sarılmalıdır. Daha sonra, ön kapıyı açarak evini temizlemeye başlamalısın. Sonuç olarak, iyi güçler için boş alan sağlayarak kötü ruhları ve talihsizlikleri evinden temizleyeceksin.