11 Kasım 2021 Numerolojisi Senin İçin Ne İfade Eder

Numeroloji bu Kasım ayında Değişim Arketipini sunacak.

Ayrıca, yeniden doğuşu karşılamaya izin verme konusunda anlamlı derslerin olacak. Bu ay sabır, kabul, anlayış, diplomasi ve işbirliğini gerektirir.

Genellikle 11’in yanı sıra 2’nin sayı titreşimleri Kasım ayının etkisi altındadır. Ancak, Kasım Numerolojisi için onbirinci aydır. 11 = 1 + 1 = 2.

2, alıcı ve dişil enerji olan Yin’i temsil eder. 1’den sonra gelen ve sadece 1’den sonra var olan sayıdır. Aynı zamanda onun iki katı ve tümleyenidir. Bu haliyle 2, 1’den (birim) oluşurken 1 olmadan da olmaz.

11 Ana sayı olarak bilinir ve manevi değerlendirmenin sembolüdür. Saatlerde tekrar tekrar 11 görülmesinin meleklerden bir işaret olarak kabul edilmesinin nedeni de budur.

Sayısal titreşimlerden bahsettiğimizde, formumuz ve düşüncemiz arasındaki boşluktan, kuantum boşluktan ve kuantum zihinden bahsediyoruz. Bir sayının numerolojisi, sembolün arketipsel yapısını ifade eder.

Zihinlerimiz bu sembolleri deşifre eder ve tezahür eden bilincimizin çeşitli boyutlarını anlar. Her sayı evrensel bir kodu temsil eder. Bu nedenle, her şeyin kendileriyle ilişkili sayısal bir ‘düzeni’ vardır.

Düşünmeden, konuşmadan, dinlemeden, sayıları görmeden iki saat bile geçirmek mümkün değildir. İnsan olarak sayılar olmadan var olamayız.

2 Numaranın arketipi, 1’in patlayıcı yaratımından sonra sakinlik, bekleme, sabır, karşılama ve anlayış yayıyor.

Kasım ayının numerolojisi, yıl sonu hazırlığını en çok etkileyen şeydir. Bu zaman başladığımız tüm projelerin envanterini çıkardığımız zamandır. Bu, yıl boyunca tamamlanan veya yapılan her şeye karar verdiğimiz zamandır.

Kasım 2021’in Numerolojisine Uyum Sağlamak

2 sayısının zaman çizelgelerimizde görünmesi bir göstergedir. Evrenin olumlu özelliklerine bir örnek yapmayı önerdiği Evrenden kaynaklanan zorlukların daha fazla farkında olmamızı istiyor.

2 diplomasiyi, sabrı ve duyarlılığı temsil eder. Hal böyle olunca ortaya çıkacak durumlar, bu niteliklerin uygulamaya geçirilerek eğitilmesi için fırsatlar olacaktır.

Your Page Title

Önemli olan, bu titreşimin en büyük öğrenilmesinin boyun eğme ve kabullenme arasındaki sınır olduğunu belirtmektir. ‘Pasif’ olan bu dalgadan tam olarak yararlanabiliriz.