Yılın En Büyük Gününe Kendine Hazırla ( 11:11)

Saati 11:11’de fark etmenin neden şanslı olduğunu hiç merak ettin mi? Numerolojiye göre kullandığımız sayılarda güç vardır ve sayılar diziler halinde geldiğinde hayatımız ve yolculuğumuz için güçlü anlamlar taşıyabilirler.

Bugün yeni başlangıçları temsil eder. İyi şans ve bolluk günüdür. 11, ruhsal dönüşüm, büyüme, gelişme, aydınlanma ve sezgi ile ilgili bir ana sayıdır. 11 sayısı 11/11 olarak ikiye katlandığında, bu enerjinin bize iki kat daha sert vurduğu ve oldukça güçlü bir ruhsal geçit yarattığı söylenir.

Bu süre zarfında, içsel gerçeklerimize en iyi uyanabileceğimiz ve çok zorlayıcı bazı ruhsal işler yapmak için derinlere dalabileceğimiz söylenir. Bu enerjiye ek olarak, aynı zamanda dönüşüm için özümüze inmekle ilgili olan Akrep mevsimi olduğu gerçeğidir.

Önümüzde pek çok olasılık var ve 11/11 bizi içeri sokan portaldır.

11/11’in armağanlarını fark ettiğimizde ve deneyimlediğimizde, onun büyüsünün bir kısmını üstlenebiliyoruz. Örneğin, saatin üzerindeki 11 sayısını fark ettiğinde, bu şanslı olduğun veya bir dilek tutma zamanıdır, çünkü bu yalnız olmadığımızın ilahi bir işareti olarak kabul edilir. 11/11 tarihini dikkate alarak, kendimizi ilahi olana hizalamamız için daha da fazla yetenek verilir.

11/11’i kutlamanın harika bir yolu, meditasyon, yoluyla daha yüksek gücün olarak algıladığın şeyle bağlantı kurmaktır. İlahi olanla daha uyumlu olduğumuz için, bu zamandaki uygulamalarımız çok daha verimlidir.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Bu 11/11’i bir onarım zamanı olarak kabul et – eskiyi bırak ve yeniyi davet et. Şu anda hangi enerjiler seni boğuyor ve engelliyor? Seni engelleyen şeyin dibine in ve büyümek için gerekli enerjiyi davet et.