Numerolojide En Özel Ana Sayılar Nelerdir ve Bunlar Seni Nasıl Etkiler?

Sayılar her yerde. Onları hayatın her alanında düşünmeden kullanıyoruz. Evreni anlamak için zamanı veya tarihi belirlemek, daha karmaşık bilimsel denklemlere ulaşmak gibi hayatımızdaki sıradan görevlerde bize yardımcı olurlar.

Bununla birlikte, bazı numeroloji uzmanlarının ekstra özel olduğuna inandıkları bazı sayılar vardır.

Üç ana sayı vardır – bunlar 11, 22 ve 33’tür.

Uzmanlar, aynı sayının eşleştirilmesi nedeniyle ek potansiyele sahip güçlü olduklarına inandıkları için ana sayılar olarak bilinirler. Adlarında veya doğum tarihlerinde ana numaraları olan kişilere genellikle onları genel halktan ayıran özel eğilimler verilir.

Bir ana numaraya sahip olan herhangi bir kişinin yüksek bir sezgi, potansiyel veya zeka duygusuna sahip olması muhtemeldir.

Peki ana sayılar ne anlama geliyor ve seni gerçek hayatta nasıl etkiliyor?

Ana Sayı 11 – Eski Ruh

11 Numaralı sayı, sezgi, içgörü, bilinçaltınla ve içgüdü hislerinle bir bağlantıyı temsil ettiği için tüm ana sayıların en sezgiseli olarak kabul edilir. Tarih veya doğum çizelgelerinde 11 numaraya sahip olanların yaşlı ruhlar olduğu ve stresli durumlarla sakin ve rahat bir şekilde başa çıkabildikleri düşünülmektedir.

11 Numaralı ana sayıya sahip olanlar saygılı olma, empati gösterme ve kendilerini başkasının yerine koyma becerisine sahip başkalarını anlama eğilimindedir.

Bu sayının olumsuz bir özelliği, eğer kişi çabalarını belirli bir hedefe yoğunlaştırmadıysa, o zaman yoğun korku ve endişe yaşama tehlikesiyle karşı karşıya kalmasıdır. Bu fobilere ve panik ataklara yol açabilir.

Ana Sayı 22 – Usta İnşaatçı

22 Numaraya genellikle ‘Usta İnşaatçı’ denir, bunun nedeni hayalleri gerçeğe dönüştürme gücüne sahip olmasıdır. 11 Numaranın tüm sezgilerini ve içgörülerini içerir, ancak ek pratiklik ve disiplinli bir tavırla.

22 numaraya sahip insanların büyük planları, harika fikirleri ve büyük potansiyeller var. 22, büyük düşünürlerle, büyük güvene sahip olanlarla ve her zaman potansiyellerini yaşayanlarla ilişkilidir.

22 numaraya sahip olanlar, hayallerini hayata geçirme eğilimindedir ve yaşamdaki hedeflerini çok hızlı bir şekilde meyvelere dönüştürür.

Olumsuz özellikleri, büyük potansiyellerini gerçekleştirmelerine izin vermeyen pratik yetenek eksikliğini içerir.

Ana Sayı 33 – Usta Öğretmen

Belki de tüm sayıların en etkili olanı ‘Usta Öğretmen’ olarak da bilinen 33’tür. En güçlüsüdür, çünkü 33 sayısı aynı zamanda 11 ve 22’yi de içerir ve bu nedenle bu diğer iki sayıyı en üst seviyeye yükseltir.

33 sayısının kişisel bir hırsı yoktur, bunun yerine, tüm insanlığın ruhsal yükselişini sağlamak ister.

33 iletişim olmadan tam bağlılık, nadir bilgelik ve anlayışla ilişkilidir. Tipik bir 33 insani konulara yoğunlaşacak ve kendilerini tamamen bir projeye verecektir.

33 sayısına sahip olanlar son derece bilgili ama aynı zamanda çok duygusal olacaklar.

Olumsuz özellikler arasında duygusal dengesizlik ve duygusal konularda alevlenme eğilimi bulunur.

Numeroloji uzmanları, tüm ana sayıları bir araya getirdiğinde, bir aydınlanma üçgenini temsil ettiğine inanırlar:

11 Numara vizyonu temsil ediyor.
22 Numara bu vizyonu eylemle birleştiriyor.
33 Numara dünyaya rehberlik ediyor.

Your Page Title (#satışortaklığı)

Doğum tarihinde veya adında bir ana numara varsa, bunun hayatın için çok gerçek ve önemli bir anlamı olduğunu kabul etmelisin.