Görünmez Bağlantı: Ait Olduğunuz 5 Ruh Grubu

Ruhumuz Evrende var olan her şeyi yaratan enerjidir.

Bizi enerji durumuna götürürseniz, hepimizin birbirimize bağlı olduğumuzu ve hepimizin bir olduğunu söyleyebilirsiniz.

Buradayız çünkü bir amaç, bir sebep ve varoluş için bir motivasyonumuz var. Birçok bilge insan, Dünya’nın bazı şeyleri öğrenmeye ve hayatı maddi bir biçimde yaşamaya geldiğimiz bir oyun alanı olduğunu iddia ediyor.

Fiziksel ve maddi zevklerimizi şımartır, sevmenin, nefret etmenin ve diğer duyguları bilmenin ne demek olduğunu öğreniriz. Manevi düzeyde, belli bir yola seyahat ediyoruz ve her bir insanın yolu eşsiz olmasına rağmen, bu dünyaya bizimle enerji uyumunda olan belli bir grup ruhla geliyoruz. Bu gruplar hem yüksek alemde hem de Dünya’da kaldığımız süre boyunca bizimle ilişkilidir.

Ait olduğumuz ve beraberinde bir tür sözleşmeyle bağlı olduğumuz gruptan insanlar, Dünya’ya yaptığımız yolculuğun bir parçasıdır. Ruh gruplarının her biri yaşamımızda belli bir rol oynar.

Grup 1: Kaynak

Öncelikle, hepimizin bir enerji kaynağı olduğumuzu anlamalısınız. Bir anlamda, bu evrendeki her şey enerji kaynağının bir parçasıdır ve bizi birbirine bağlar. Evrendeki her şeyle bağlantımız olmasına rağmen, ruhumuz Dünya’yı materyalizasyon için ideal bir yer olarak seçti, dolayısıyla Dünya gezegenindeki yaşamdan biz sorumluyuz.

Her hareket ve her düşünce, herkesi etkileyen uzayda bir dalgalanma yaratır. Kendimize veya başkalarına zarar verdiğimizde, bu enerji dışarıya çıkar ve içinde yaşadığımız dünyaya şekil verir. Aynı şekilde kendimize ve başkalarına sevgi ile baktığımızda, bu enerji yaşadığımız dünyayı belirler.

Grup 2. Zihinsel Topluluk

Bu ruh grubu, yaşamdaki ortak dersleri öğrenmesi gereken insanları içerir. Ruhlar topluluğunun her üyesi belli bir alanda nasıl büyüyeceğini ve yeni fikirler getireceğini öğrenmek için Dünya’ya gelir.

Ruh topluluğunun üyeleri genellikle akrabalar, arkadaşlar, çalışma arkadaşları, size ilham veren ya da sizinle aynı görevi yerine getiren kişilerdir.

Ruh topluluğunuz, örneğin, kötü bir gün geçirdiğinizde size yardımcı olan yabancılarla, hatta büyüdüğünüzde sizi uzun süre etkileyecek belirli bir öğretmenle de önemli toplantılar içerebilir.

Temelde, bir ruhlar topluluğu hayatınızı önemli ölçüde etkileyen insanlardır, ancak bunlar yaşamınızın kalıcı bileşenleri değildir. Bunlar sizinle aynı felsefeyi paylaşan insanlar olabilir.

Seçtiğiniz yola bağlı olarak, yüzlerce ve belki de binlerce insan olabilir.

Grup 3: Duygusal Aile

Bunlar, bu hayatta enkarne olmayı seçtiğiniz ailenizin üyeleridir, ancak ailenizin rolünü üstlenen kişileri de içerebilir. Ruh ailesinin üyeleri genellikle yakın bir ilişkiye sahiptir ve sizinkine benzer dersleri öğrenmelidir.

Ailenizle olan ilişkinizden bağımsız olarak, ruhunuzun belirli bir ders veya deneyim için onlarla eşleşmesini seçtiğini unutmayın. Ruhunuz Dünya’ya gelmeden önce, ailenizin her üyesinin genetik olarak bağlanması ve benzer bir yaşam koşullarını deneyimlemesi için düzenlenmiştir.

Grup 4: Ruh Eşleri

Tüm ruh gruplarının en önemlilerinden biri budur. Bu gruptan insanlar birbirleriyle karşılaştıklarında, ruhsal bir uyanış yaşarlar ve derin bir duygusal bağlantı hissederler. Bu grup hayatınızda çok önemli bir rol oynayan 3-9 kişiyi içerir.

Bunlar aile üyeleri, arkadaşlar ve elbette sevgililer olabilir. Bütün bu ruh eşleri hayatınıza silinmez bir iz bırakır ve onu değiştirir.

Ruh eşleri hayatınızı derinden etkiler. Onlarla ilişkiler çok güçlü, ama aynı zamanda bize meydan okuyabilir ve bizi daha da ileri götürebilirler. Bir ruh eşiyle ilk karşılaştığınızda, tanıdık bir bağlantı hissedersiniz ve geçmiş yaşamlarda zaten tanışmışsınızdır.

Her insanın dünyaya geldiği bir grup ruhu vardır, ancak ilgili tüm ruhların buluşma veya birlikte olma kaderi yoktur. Her ruh eşinin yolu farklı olacaktır, ancak hayatınızda bir grup ruh eşinden bir kişi varsa, bunu bileceksiniz.

En yüksek gerçeklikte, bir grup ruh arkadaşınız birlikte öğrendiğiniz ve birlikte büyüdüğünüz kişilerdir. İnsan formunu terk ettiğinizde, ruhunuz en yüksek gerçeklikteki bir grup ruh eşiyle bağlantı kurar ve birlikte çalışır ve Dünya’da sürdürdüğünüz yaşamları anlamak için birbirinize yardım edersiniz.

Bu yüksek alemde, ruh eşi grubunun üyeleriyle özel bir bağlantınız var ve birbiriniz için en büyük destek sizsiniz.

Grup 5: İkiz Alev

Ruhumuz Dünya’ya geldiğinde, tüm enerji bedenimize girmez. Enerjinin bir kısmı en yüksek gerçeklikte kalır veya başka bir vücuda geçer. Aynı zihinsel enerjiye sahip iki beden olduğunda, bunlara ikiz alev denir. Her biri, ilişkili olduğu en yüksek realitede manevi enerjinin bir parçasına sahip olsa da, Dünya’daki ikiz alev ile buluşmak çok nadirdir.

İki farklı bedene reenkarnasyon ruh için zor bir iştir, bu nedenle yalnızca hızlı eğitim için Dünya’ya gelen gelişmiş ruhlarda bulunur.

Bir kişi birden fazla ikiz aleve sahip olabilir, ancak bunun için insanlık henüz istenen bilinç seviyesine ulaşmadı.

İkiz alevler Dünya’da birbirlerini bulurlar, ancak bağlantılarının amacı birçok insanın düşündüğü gibi romantik bir bağlantı değildir. Bilgi ve bilgeliği Dünya’ya aktarmak için daha yüksek bir amaç için birleşirler.

Your Page Title

Bağlantıları çok gergin olabilir, ancak bu gerginlik altında her ikisinin de daha yüksek bir amaç için geldiği hissi yatıyor.