Kendi Titreşiminizi Test Etmek İçin Evrendeki Bu 4 İşareti Kullanın

Titreşim, ruhsal durumumuzu belirlemede en önemli faktörlerden biridir. Çoğumuz titreşimin ne olduğunu anlıyoruz, ancak nasıl çalıştığını ve bunun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı istiyoruz.

 

Titreşimin nerede olduğunu biliyor musunuz? Hayatınızda istediğiniz şeylere katılıyor musunuz yoksa istemediğiniz şeyleri kendinize çekiyor musunuz?

İşte Titreşiminizi Test Etmenin 4 Hızlı Yolu

1. Hızlı bir gerçeklik kontrolü yapın.

Etrafınıza net bir şekilde bakın.Etrafınızdaki dünya güzel mi yoksa korkunç mu? Çevrenizdeki gerçeklikten siz sorumlusunuz. Bu yüzden, etrafınızdakiler iyi olursa, titreşiminiz yüksek demektir eğer kötü bir noktadaysanız, bu durum titreşim enerjinizin azaldığı anlamına gelir.

2. Yinelenen sayılara dikkat edin

Eğer 1111, 2222, 3333 veya 1234 gibi sayıları görüyorsanız, bu sizin yüksek titreşimde olduğunuzu gösterir. Azalan bir sayı modeli ise, enerjinizin düşük olduğunu gösterir.

3. Duygularınızı izleyin

Eğer mutlu, neşeli ve enerjik hissediyorsanız, o zaman titreşim enerjinizin yüksek olduğu anlamına gelebilir. Öfke, üzüntü gibi duygularla karşılaşırsanız, o zaman enerjiniz azdır.

4. Vücudunuzu izleyin

Vücudunuzda enerji hissediyor musunuz? Herhangi bir meydan okuma için hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise, o zaman titreşim enerjiniz yüksektir. Fakat hasta veya yaralıysanız ya da acı çekiyorsanız, enerjiniz düşük olacaktır.

Your Page Title

Bu 4 işaret, hangi yöne gittiğinizi söyleyebilir. Yüksek titreşim, iyi şeylerin sizin için çantada olduğu anlamına gelir; düşük titreşimde olmak, çevrenizdeki şeyleri değiştirmeniz için evrenden gelen bir işarettir. Gerçek bir hayat yaşamak istiyorsanız, o zaman bu 4 işarete dikkat etmeniz gerekir.