Uyanmış Bir Ruhun 13 Özelliği

Dünyanın her yerinde çoğu insan bilinçli bir değişim yaşıyor. Ruhani bir devrim yaşıyoruz ve insanlar uyanıyor.

Bu işaretler, uyanmış bir ruhunuz olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacak ve belirli durumlarda farkındalığı korumanızı teşvik edecektir.

1. Sezgisel Farkındalık – duygularınızla uyumludur ve “bazı şeyleri” bilirsiniz. Daha bilinçli bireyin varlığından ya da meditasyondan sonra, daha yüksek bir bilinç seviyesinden değerli bilgiler edinirsiniz.

2. Ana akım medyaya olan uzaklık – gazete, televizyon ve Hollywood filmlerine ilgi duymuyorsunuz, çünkü onların programlanması insanların metalaşmasını yansıtıyor ve şiddeti savunuyor.

3. Kamusal alanlar tarafından boğulmuş – enerjiye karşı duyarlısınız ve bir kalabalığın genel iyi veya kötü hislerini toplayabilirsiniz. Negatif enerjiden kaçınmak ve kendi rahatınıza çekilmeyi tercih edebilirsiniz. Yüksek düzeyde bir empatiye sahipsiniz, ancak bu duyguların kendinizin olmadığını ve başkalarına ait olduğunu tanımayı öğrenmeniz gerekiyor.

4. Yalan söylemek imkansızdır – sezgilerinizle neredeyse hemen yalan söyleyen birini görebiliyorsunuz ve bir şeylerin az olduğu zamanları hissedebiliyorsunuz. Sizler gözlemcisiniz ve açık bir kitap gibi insanları okuyabilirsiniz, ifade edemeyeceğiniz gizli duygulara girebilirsiniz.

5. Diğer insanların duygularını çekmek – Bu, güneş pleksusundan yapılır ve bazen sizin için sindirim problemlerinin yarattığı kadar güçlüdür. Bu durumda, örneğin çıplak ayakla yürürken daha fazla topraklanmayı öğrenmek, duygusal merkezinizi yeniden kurmanıza yardımcı olabilir.

6. Merhamet – sevgi dolu bir kalbi olan çok şefkatli bir insansınız. Her zaman ihtiyacı olan bir arkadaşına yardım etmek için hazırsın.

7. İyileştirme güçleri – yoga, masaj, reiki ve akupunktur dahil olmak üzere doğal şifa alanlarıyla ilgilenebilirsiniz. Bu bütünsel tedavileri ana ya da geleneksel şifa biçimlerine tercih edersiniz.

8. Yeteneklisiniz – Hayal gücünüzü kullanmak, şarkı söylemek, dans etmek, yazı yazmak ve resim yapmak, yaratıcı ilgi alanlarından çok keyif alırsınız.

9. Yalnızlık – yalnız kalmaktan çok hoşlanırsınız ve kendinizi kolayca eğlendirebilirsiniz.

10. Mutluluğun peşinde koşma – Seni mutlu eden her şeyi kovalamayı çok seviyorsunuz. Bir şeyden hoşlanmıyorsanız, yapacak başka bir şey bulursunuz.Hayatın kısa olduğuna ve her günün bir nimet olduğuna inanırsınız – bunu bir sevinç ifadesi haline getirirsiniz.

11. Zaman – zamanı iyi değerlendirmeye ve sık sık kendi hayal gücünüzü yakalamış bulmaya çalışıyorsunuz.

12. Ego – 1km uzaktaki bir egoyu tanıyabilirsiniz. Egzotik, kaba ve duyarsız olan insanlarla asla vakit geçirmezsiniz.

Your Page Title

13. Vejeteryan – et tüketmemeyi tercih edebilirsiniz, çünkü bir hayvanın insanlık dışı katledilmesi durumunda, tüketim sonrasında size aktarılacak negatif enerjiye sahip olmak istemezsiniz.