Giydiğiniz Ayakabılar Enerjinizi Önemli Ölçüde Etkiliyor. Zenginliği ve Yoksulluğu Çekebiliyor

 

Ayakkabılar çok önemli bir gardırop öğesidir. Genel insan enerjisi seviyesini etkiler. Bu yüzden ne tür ayakkabılar giydiğimizi takip etmek önemlidir.

Doğru seçilmiş ayakkabılar kişinin çakralarını açar, ruh hali ve şans üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve kişinin enerjisini daha güçlü hale getirir. Bu giysi parçasına özel dikkat gösterilmelidir.

Ayakkabıların Durumu

Biyo alanımızın alt kademesinden ayakkabılar sorumludur. Her şeyin temeli budur. Pek çok uzman ayakkabıların her zaman mükemmel durumda olması gerektiğine inanıyor.

Kişi düzgün görünüyorsa, ancak ayağında eski, yıpranmış, kirli ve bakımsız bir ayakkabı varsa ilk izlenim mahvolabilir. Ayakkabılar, bir kişinin aşkta, işte ve finansal alanda başarısının temelidir. Temiz ayakkabılar bir ışık ve yaratıcı enerji kaynağıdır.

Ne Tür Ayakkabılar Talihsizliği Çeker

Eski Ayakkabılar:

Eski ayakkabılar giyilmez. Dolapta toz toplayan eski ayakkabılar negatif enerjiyi çeker. Sadece birkaç kez giyilip sonra bir kenarda tutulan ayakkabılar bile sorun kaynağı olabilir. Evde kimsenin giymediği ayakkabılar varsa, satmak veya atmak daha iyidir.

Başkasının Ayakkabıları:

Birçok kadın arkadaşlarından ayakkabı, bot, spor ayakkabı vb. Ödünç alır. Bunda iyi bir şey yok, çünkü diğer insanların eşyaları başka birinin enerjisine doymuş durumdadır. Eşyalarınızı, özellikle ayakkabılarınızı kimseye vermemeniz veya almamanız daha iyidir.

Yırtık Ayakkabılar:

Sık sık yırtık ayakkabılar giymek kötü şansa neden olabilir. Yırtık ayakkabılar finansal sorunların sebebidir. Ayrıca iş yerinde sürekli sıkıntıların, unutkanlığın nedeni olabilir. Ayakkabılardaki delikler, bir şeyi kaybetme ve geri vermeme olasılığını artırır.

Uygunsuz Ayakkabılar:

Ayakkabılar boyut olarak daha büyük veya daha küçük olduğunda, her zaman hareketi engeller ve bizi sinirlendirir.

Hangi Ayakkabılar Daha Şanslı Olmanıza Yardımcı Olur

Renkli Ayakkabılar:

Ayakkabıların veya botların çok parlak olması gerekmez. Belirli bir renkte ayakkabılarınız yoksa renkli tabanlıklar kullanabilirsiniz. Onlar da büyük şans getireceklerdir. Finansal şansı çekmek için en iyi renkler mavi, kırmızı ve siyahtır. Aşkta iyi şansı ise beyaz, turuncu ve yeşil renkteki ayakkabılar veya tabanlıklar getirecektir.

Topuklu veya Kalın Tabanlı Ayakkabılar:

Topuklar bir kadını biraz daha uzun yapar. Bu, özgüven için harikadır. Topukların başarıyı engelleyebileceği ve şansı kaçırabileceği tek durum, bir kadının bu tür ayakkabılarda kendini rahatsız hissetmesidir. Genel olarak, taban ne kadar yüksekse o kadar iyidir. Ayrıca erkeklerin gardırobunda da onları biraz daha uzun yapan ayakkabılara sahip olması gerekir.

Yeni Ayakkabılar:

Yeni bir ayakkabı, kişinin özgüvenini artırır. Her yeni şey enerji için iyidir, çünkü henüz kendi korkularımızla doldurma zamanımız olmamıştır.

Your Page Title

Genel olarak, görünüm sadece psikolojik olarak değil, aynı zamanda enerjik olarak da çok şey belirler. Doğru seçilmiş kıyafetler sizin şanslı tılsımlarınız olabilir.