Birine Aşk Enerjisi Gönderdiğinde Ne Olur?

Aşk enerjisi göndermek, gerçekten de her günü sevgi dolu bir gün haline getirir.

Peki aşk enerjisi göndermek ne anlama geliyor?

Gerçekten işe yarıyor mu?

En önemlisi, bunu yaptığında ne olur?

Bu soruların cevaplarını arıyorsan, şanslısın!

Çünkü burada aşk enerjisi göndermenin ne demek olduğundan ve birine aşk enerjisi gönderince neler olduğundan bahsedeceğim.

Aşk Enerjisi Göndermek Ne Anlama Geliyor?

Birisi sana kızdığında, genellikle bunu hissedersin. Öfkesi, pasif agresif olsa bile davranışlarında kendini gösterir. Sadece kötü bir ruh halindeyken bile, etrafındaki kişilerin negatif enerjilerini emmemek çoğu zaman zordur. Bunun nedeni, duygularının senden salındıklarında diğer insanlar tarafından hissedilen belirli titreşimlere sahip olmasıdır. Aynı şekilde, birini sevdiğinde, bu aşk genellikle ışık saçar. Dalgalar gibi vücudundan dışarıya ve ona doğru yayılır – sevildiğini, memnun olduğunu ve mutlu olduğunu hissettirir. Bu pozitif enerji seni çekici yapar, çünkü yayılan sevgi ve pozitif enerji insanların sana çekildiğini hissettirir. Basitçe söylemek gerekirse, aşk enerjisi göndermek, birine sevildiğini hissettirdiğin zamandır, bu da onun da seni sevmek istemesine neden olur!

Birine Aşk Enerjisi Gönderdiğinde Ne Olur?

Birine aşk enerjisi göndermenin ne anlama geldiğinden bahsettik. Aşk enerjisi, etrafındaki insanlar tarafından hissedilen pozitif enerjiyi yaymak demektir. Ancak, yalnızca buna inandığında işe yarar. Ama birine aşk enerjisi gönderdiğinde ne olur? Nasıl hisseder ve neler yaşar?

1. Sıcaklık ve Rahatlık Hisseder

Sıcaklık ve rahatlık, aşkla ilgili en yaygın duygulardan ikisidir. Bu nedenle birine aşk enerjisi gönderdiğinde hissedeceği ilk şeylerden biri sıcaklık ve rahatlık olacaktır. İnsanlar olarak, sıcaklık ve rahatlık aramaya programlıyız çünkü bu bizi iyi hissettiriyor. Bu nedenle kabul edilme hissini sıcak ve misafirperver olarak tanımlarız. Aşk enerjisi gönderdiğinde, diğer kişi de böyle hissedecektir. Genellikle aniden geldiği için ilk başta anlamayabilir, ancak yine de kendisinin iyi hissetmesini sağlayacaktır.

2. Aniden Her Şeyde Bir Güzellik Bulacak

Aşk enerjisi alan kişi birdenbire her şeyde bir güzellik bulacak ve evrenle ilgili her şeyin yolunda olduğunu hissedecektir. Başlangıçta kötü bir gün geçiriyor olsa bile, ona sevgi enerjisi gönderdiğinde, ruh hali daha iyi olacak şekilde büyük ölçüde değişecektir. Sevgi enerjisini aldığında, senin sayende heyecanlı hissedecek. Yoluna gönderilen sevgi enerjisi, birdenbire sevildiğini ve mutlu olduğunu hissettirecektir. Bu aşkın gücüdür. Ne kadar kötü hissedersen hisset, sevgi enerjisi almak, sadece bir günlüğüne bile olsa, hissetme şeklini tamamen değiştirebilir.

3. Sevildiğini ve Mutlu Olduğunu Hisseder

Sevildiğini hissetmek, sana her şeyi yapabileceğini ve her şeyi yenebileceğini hissettirir. Ve birine aşk enerjisi gönderdiğinde, doğal olarak sevildiğini ve mutlu olduğunu hissedecektir! Sanki eve gelmiş gibi kalbinde bir sıcaklık hissedecektir.

Kendini kötü hissederken sevdiğin birine sarıldığında veya onun tarafından alnından öpüldüğünde aldığın sıcaklığı hissedecektir. Bu, kendisini kötü hissettiğinde de ruh halinde ciddi bir değişikliğe neden olur, çünkü genel olarak, sevgi enerjisi almak insanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlar.

Unutma: buradaki anahtar, ruh halindeki değişikliktir. Daha önce kötü hissediyorsa, yoluna çıkan aşk enerjisini aldığında, aniden sevildiğini ve mutlu olduğunu hissedecek!

4. Aniden İyimser Hisseder

İyi bir gün mü geçiriyor yoksa ona gönderdiğin aşk enerjisi miydi?

Birine sevgi enerjisi gönderdiğinde, birdenbire iyimser hissedecektir. İyi şeylerin yoluna girdiğini hissedebilir. Ya da hayalini kurduğu her şeye kavuşacağını, Ve belki de sonunda her şeyin yoluna gireceğine inanır. Bu sadece sevgi enerjisi göndermenin gücüdür. Kötü bir şey olsa bile, sonunda düzelecekmiş gibi hissedecek çünkü aşk sana her şeyin mümkün olduğunu hissettiriyor!

5.Kendisini Özel Hisseder

Aşk herkese kendini özel hissettirir. Sevildiğimizi hissettiğimizde, kendimizi türünün tek örneği ve yeri doldurulamazmış gibi hissetme eğilimindeyiz. Ve bunda kesinlikle yanlış bir şey yok. Herkes kendini özel hissetmeyi hak ediyor! Bu nedenle, sevdiğin bir kişiye kendisini özel hissettirmek istiyorsan ona sevgi enerjisi göndermek çok önemlidir. O sevgi enerjisini gönderenin ve dolayısıyla kendini özel hissettirenin sen olduğunu anladığında, muhtemelen senin için de özel bir hayranlık besleyecektir!

6. Karnında Kelebekler Uçuşur

Midende kelebekler dans ediyor gibi göründüğünde hissettiğin o duygu, aşık olduğunda hissettiğin o kesin heyecan… Aşk enerjisi almak, kişinin böyle hissetmesine neden olur. Genellikle, romantik olarak ilgilendiğimiz biriyle etkileşime girdiğimizde midemizde kelebekler uçuşur. Ama birine aşk enerjisi gönderirsen, o bu hissi bir anda hissedecektir.

7. Sakinlik Dalgaları Hisseder

Aşkı düşündüğümüzde, genellikle sıcak, yakıcı tutkuyu düşünürüz. Bahsetmediğimiz şey, gerçek aşkın ne kadar sakin hissettirdiğidir. Bunun nedeni, gerçek aşkın kendini güvende hissetmeni sağlamasıdır. Ve birine aşk enerjisi gönderdiğinde, bu sakinlik dalgalarını hissedecektir. Sanki günün sonu gelmiş gibi bir sakinlik, yapılması gereken her şeyi yapmış ve geriye sadece rahatlamak kalıyor. Yoğun bir şehrin koşuşturmacasının ortasında olsa bile, deniz kıyısında dalgaları izliyormuş gibi sakinlik. Ve hiçbir sebep olmadan aniden sakin hissetmek çok güzel hissettirecek. Ona sevgi enerjisi gönderenin sen olduğunu anladığında ise, sana karşı tatlı davranmaya başlayacak.

8. Sana Karşı Sevecen Olmaya Başlar

Birine sevgi enerjisi göndermek, onu sevdiğini göstermektir. Ve bir kişiye onu sevdiğini gösterdiğinde, genellikle bunu sana geri yansıtır. Bu yüzden bir kişi ona sevgi enerjisi gönderdiğinde sana çok tatlı davranabilir. Sana gelip iltifatlar yağdırabilir, seninle kelimenin tam anlamıyla düşünebileceği herhangi bir şey hakkında konuşabilir ya da sadece seninle zaman geçirmeye çalışabilir. Bu nedenle, aşk enerjisi gönderdiğin kişi de varlığına çekildiğini hissedecektir.

9. Sana Doğru Çekildiğini Hissedecek

Birine sevgi enerjisi göndermek, onun sana doğru çekildiğini hissetmesini sağlar. İlk başta fark etmeyebilir ama seninle birlikte olma arzusu duyacaktır. Bu, seninle konuşmak, öğle yemeği yemek ve genel olarak seninle sadece zaman geçirmek olabilir. Çünkü bize sevildiğimizi hissettiren insanlarla zaman geçirmekten kendimizi alamıyoruz. Bu, aşk enerjisi göndermenin özüdür. Sevgi vermek ve karşılığında sevildiğini hissetmektir. Etrafımızı saran ve çoğu zaman başımızın üzerinde kara bir bulut gibi beliren negatif enerjiyi değiştirmektir.

Dünyada çok fazla olumsuzluk var, bu yüzden aşk enerjisi göndermek çok önemlidir! Birine sevildiğini ve özel olduğunu hissettirmek, onun da seninle vakit geçirmek istemesini sağlayacaktır.

10. Seninle Vakit Geçirmek İçin Sabırsızlanır

İnsanlar olarak bizi seven insanlarla vakit geçirmeyi severiz. Birisine sevgi enerjisi göndermek, onunda seninle vakit geçirmek istemesine neden olur. Çünkü aşk enerjisi almak, sana doyamadığını hissettirecektir.

11. Sana Olan Sevgisini İfade Eder

Birine aşk enerjisi gönderdiğinde, çok geçmeden o da sana olan sevgisini ifade edecektir. Bunu, örneğin eve sağ salim varıp varmadığını sormak veya arada bir sana iyi geceler veya günaydın mesajı vermek gibi kurnazca yapabilir. Öte yandan, seni akşam yemeğine çıkarmak veya arkadaşlarınla vakit geçirmek gibi biraz daha belirgin de olabilir. Çünkü birisine aşk enerjisi gönderdiğinde, genellikle ona karşılık vermekten kendisini alamaz. Tıpkı annenin moralinin bozuk olması ve evdeki herkesin ruh halini etkilemesi gibi. Negatif enerji başkalarını da negatif hissettirir.

Aynı şekilde birisine aşk enerjisi gönderdiğinde sevildiğini hissedecek ve bu da onun da seni sevmek istemesine neden olacaktır.

12. Ona Aşk Enerjisi Gönderdiğini Fark Eder

Birine aşk enerjisi gönderdiğinde, sonunda bunu fark edebilir. Ancak bu, aşk enerjisinin frekansına ve seçtiğin tekniğe bağlıdır. Frekans güçlüyse, bunu fark etmesi daha olasıdır. Çok az tanıdığın bir kişiye telepatik olarak sevgi göndermeyi seçersen, enerjinin frekansı o kadar güçlü olmayabilir. Bu teknik, zaten iyi bir bağ kurduğun kişi için daha uygundur. Ancak sözcükleri kullanarak sevgi titreşimleri göndermeyi seçersen, henüz bağlantınızın olmadığı bir kişiyle bile bu daha belirgindir!

Ona aşk enerjisi gönderdiğini fark ederse, bunu iyi yapılmış bir iş olarak kabul et. Çünkü bu, işe yaradığı ve sevildiğini hissettirdiğin anlamına gelir. Günün sonunda, gerçekten her şey bunu nasıl yaptığına bağlı. Aşk enerjisi göndermek kesinlikle işe yarar, ancak yalnızca olacağına inandığın zaman işe yarar. Çünkü işe yarayacağına inanmazsan, bıkkın olursun ve bu da davranışlarını samimiyetsiz hale getirir. Ve samimiyetsiz olduğunda, bu enerjinde tezahür eder.

Your Page Title

Bu yüzden birine sevgi enerjisi gönderdiğinde, bunun işe yarayacağına inandığından emin ol – meditasyon yap ve gerekirse olumlamalar kullan!